Ronaldo, en çok kazananlar listesinde zirveyi Messi'den aldı - Son Dakika

Ronaldo, en çok kazananlar listesinde zirveyi Messi'den aldı

22.09.2021 15:58

Manchester United'a transferiyle ve sosyal medya etkileşimleriyle Messi'ye fark atan Ronaldo, kazançta da geride bıraktı. Forbes'un listesinde Ronaldo 90.1 milyon sterlinlik kazancıyla zirveye oturdu. Messi ise 80.5 milyon sterlinle 2. sıraya geriledi.

Manchester United'da 3 maçta 4 gol atan Portekizli star, saha dışında da Messi'nin önüne geçti. 3 maçta gol bulamayan Messi, gelir zirvesinde yerini Ronaldo'ya kaptırdı.

Geride bıraktığımız sezonun en çok kazanan futbolcusu olan Messi, Ronaldo'nun Manchester United'a geçmesi ve elde ettiği kazancı sebebiyle 2. sıraya geriledi.

Saha dışında da solladı! Ronaldo, en çok kazananlar listesinde zirveyi Messi'den aldı

125 MİLYON DOLAR

Forbes dergisinin maaş, sponsor gelirleri ve bonusları hesaba katarak hazırladığı listede, yaz transfer döneminde Juventus'tan ayrılarak eski takımı Manchester United'a dönen 36 yaşındaki Ronaldo, 125 milyon dolarla 2021 yılının en fazla kazanan futbolcusu oldu. Sterlin bazında bu 90.1 milyon ücret ediyor.

Saha dışında da solladı! Ronaldo, en çok kazananlar listesinde zirveyi Messi'den aldı

MESSİ 110'DA KALDI

Barcelona'dan ayrılarak Paris Saint-Germain'e (PSG) transfer olan Arjantinli futbolcu Lionel Messi, 110 milyon dolar kazancıyla Ronaldo'nun ardından ikinciliği elde etti. Messi maaş bazında Ronaldo'dan daha fazla kazanıyor ancak ikramiye, sponsor ve reklamda geride kaldı.

Saha dışında da solladı! Ronaldo, en çok kazananlar listesinde zirveyi Messi'den aldı
Görsel Fotomaç'tan alınmıştır.
Ronaldo, en çok kazananlar listesinde zirveyi Messi'den aldı

Son Dakika Spor Ronaldo, en çok kazananlar listesinde zirveyi Messi'den aldı - Son Dakika Spor


YORUMLAR
500

Son Dakika

Lüks restoranların en sevdiği! Tezgahta 30 lira olan kerevit, masada 500 lira oluyor 11:31 Lüks restoranların en sevdiği! Tezgahta 30 lira olan kerevit, masada 500 lira oluyor 15 dakika içinde herkes ölmüştü! Pompeii'den sağ çıkan tek kişinin kemikleri bulundu 11:26 15 dakika içinde herkes ölmüştü! Pompeii'den sağ çıkan tek kişinin kemikleri bulundu 6 aç aslan aynı anda bir zürafaya saldırdı! Sonrasını herkese sürpriz oldu 11:12 6 aç aslan aynı anda bir zürafaya saldırdı! Sonrasını herkese sürpriz oldu
Ünlü oyuncu Ayberk Pekcan'dan üzücü haber! Sırt ağrısı şikâyetiyle gittiği hastanede kanser olduğunu öğrendi 11:08 Ünlü oyuncu Ayberk Pekcan'dan üzücü haber! Sırt ağrısı şikâyetiyle gittiği hastanede kanser olduğunu öğrendi Halk eğitim kurs sertifikaları artık e-Devlet'ten verilecek 10:46 Halk eğitim kurs sertifikaları artık e-Devlet'ten verilecek Nöbetten çıkan genç doktor, kazada yaşamını yitirdi! 36 saat çalıştığı iddiası sosyal medyada gündem oldu 10:39 Nöbetten çıkan genç doktor, kazada yaşamını yitirdi! 36 saat çalıştığı iddiası sosyal medyada gündem oldu
Rusya'dan Almanya Savunma Bakanı'nın NATO çağrısına sert tepki: Geçmişte benzer adımların nasıl sonuçlandığını iyi bilmeli 10:29 Rusya'dan Almanya Savunma Bakanı'nın NATO çağrısına sert tepki: Geçmişte benzer adımların nasıl sonuçlandığını iyi bilmeli Kocasının dövdüğü kadın, abilerinden yardım istedi! Meydan dayağı anbean kamerada 10:12 Kocasının dövdüğü kadın, abilerinden yardım istedi! Meydan dayağı anbean kamerada
Advertisement