Rudiger'in yeni sözleşme için istediği rakam "servet" niteliğinde - Son Dakika

Rudiger'in yeni sözleşme için istediği rakam "servet" niteliğinde

15.12.2021 20:25

Chelsea'nin yıldız savunmacısı Antonio Rudiger'in İngiliz ekibinden yeni sözleşme için istediği rakam paylaşıldı. Alman futbolcu, Maviler'in 8.5 milyon sterlinlik teklifine karşılık 12-15 milyon sterlin istedi. Görüşmelerin devam ettiği öğrenilirken tarafların anlaşamaması halinde Rudiger'in yeni adresi Real Madrid olacak.

Tuchel'in Chelsea'nin başına geçmesinin ardından performansını yukarı taşıyan Antonio Rudiger, Londra ekibinden yeni sözleşme için servet istedi.

CHELSEA'DEN AYRILIRSA YENİ ADRESİ REAL MADRİD OLACAK

Sporx'in Bild'den aktardığı habere göre, Rüdiger, Chelsea'den olası ayrılığında Real Madrid'in yolunu tutacak. Haberde Real Madrid ile Rüdiger'in arasındaki görüşmelerin devam ettiği de belirtildi. Öte yandan Chelsea tarafıyla da görüşmelerini sürdüren Rüdiger'in Londra ekibinden talep ettiği maaş da ortaya çıktı. Alman stoper oyuncusunun Chelsea'den yıllık 12 - 15 milyon sterlin arasında bir maaş istediği ifade edildi. Chelsea'nin ise Rüdiger'e teklifinin yıllık 8.5 milyon sterlin olduğu aktarıldı.

BAYERN MUNİH DE DEVREDE

Ayrıca Bayern Münih'in de Rüdiger için devrede olduğu ancak bu transferden önce mevcut savunma oyuncularından Niklas Süle ile görüşmelerin tamamlanmasını beklediği yazıldı. Rüdiger, bu sezon Chelsea ile 21 resmi maça çıktı ve 2 gol - 4 asistlik bir performans sergiledi.

YORUMLAR
500
Cristiano Ronaldo'nun kız kardeşinden Real Madrid Başkanı Florentino Perez'e sert tepki: Saygı duy yaşlı adam Cristiano Ronaldo'nun kız kardeşinden Real Madrid Başkanı Florentino Perez'e sert tepki: Saygı duy yaşlı adam Fenerbahçe'nin istediği golcü Batshuayi için Chelsea kolaylık sağlıyor Fenerbahçe'nin istediği golcü Batshuayi için Chelsea kolaylık sağlıyor 'Altın Top' adayları açıklandı 'Altın Top' adayları açıklandı

Son Dakika Spor Rudiger'in yeni sözleşme için istediği rakam 'servet' niteliğinde - Son Dakika


Advertisement