Sandıklı'da 'Futbol, Voleybol ve Basketbol Turnuvası' sona erdi - Son Dakika

Sandıklı'da 'Futbol, Voleybol ve Basketbol Turnuvası' sona erdi

26.08.2021 14:37
Sandıklı'da 'Futbol, Voleybol ve Basketbol Turnuvası' sona erdi

Afyonkarahisar Sandıklı Belediyesi ve Sandıklı Gençlik Spor İlçe Müdürlüğü tarafından ortaklaşa olarak organize edilen 'Futbol, Voleybol ve Basketbol Turnuvası' dereceye giren sporculara ödüllerin verilmesiyle sona erdi.

Afyonkarahisar Sandıklı Belediyesi ve Sandıklı Gençlik Spor İlçe Müdürlüğü tarafından ortaklaşa olarak organize edilen ' Futbol, Voleybol ve Basketbol Turnuvası' dereceye giren sporculara ödüllerin verilmesiyle sona erdi.

Sandıklı Belediyesi önünde bulunan 15 Temmuz Demokrasi Meydanında 8 gün süren organizasyonda mücadele eden sporcu kardeşlerimiz, seyircilerimize birbirinden güzel ve çekişmeli maçlar izlettirdiler. Turnuvanın son gününde yapılan ödül töreninde değişik yaş kategorisinde dereceye giren kardeşlerimize ödüllerini; Sandıklı Belediye Başkan Vekili Recep Özkeskin, Sandıklı Belediye Başkan Yardımcımız Mehmet Öztopbaş, Sandıklı Gençlik Spor İlçe Müdürü Murat Araz, Sandıklı Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Hasan Kaşdaş takdim ettiler. Burada bir konuşma yapan Özkeskin "Pandemi sürecindeki imkanlar ve sınırlamalar çerçevesinde güzel bir turnuva gerçekleştirdik. Umarım seneye Pandemi şartlarının olmadığı daha kapsamlı ve güzel bir turnuva yaparız. Katılan sporcularımıza, ailelerimize, hocalarımıza ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum" dedi. - AFYONKARAHİSAR

Kaynak: İHA
YORUMLAR
500

Son Dakika Spor Sandıklı'da 'Futbol, Voleybol ve Basketbol Turnuvası' sona erdi - Son Dakika

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement