Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Judo Takımından 2 Madalya - Son Dakika

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Judo Takımından 2 Madalya

20.09.2017 15:05
Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Judo Takımından 2 Madalya

Minik judocuların tatamideki (minder) Türkiye Şampiyonasına Büyükşehir Belediyesi judo takımı sekiz erkek ikisi kız 10 sporcuyla iki madalya kazandı.

Minik judocuların tatamideki (minder) Türkiye Şampiyonasına Büyükşehir Belediyesi judo takımı sekiz erkek ikisi kız 10 sporcuyla iki madalya kazandı.

Türkiye Judo Federasyonu'nun 2017 yılı faaliyet programında yer alan Minikler Türkiye Judo Şampiyonası 14-15-16 Eylül tarihleri arasında Karaman'da yapıldı. Müsabakalar da Şanlıurfa'yı temsil eden Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Judoculardan Mehmet Emin Doğan 30 kilogramda Türkiye 2'ncisi, 26 kilogramda Tuncay Türkmen Türkiye 3'üncüsü olarak Şanlıurfa'ya madalyalar ile döndüler.

Şampiyona sonrası bir açıklama yapan Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi judo Antrenörü Mehmet Niyazi tanrıverdi, "Karaman'dan ilinde yapılan şampiyonada büyükşehir belediyesi judo takımı olarak 65 ilden 508 sporcu arasından sekiz erkek ikisi kızla, 10 sporcumuzla katıldığımız şampiyonada iki madalyayla ile döndük mutluyuz. Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Judo takımı olarak altyapı çalışmalarımıza ne kadar önem verdiğimizi bir kez daha görmüş olduk. Şehrimizde gençlerimize imkan verildikçe inşallah daha nice başarılı sporcular yetişecektir. Şanlıurfa'da Judo sporuna ve sporcusuna desteklerinden dolayı Büyükşehir Belediye Başkanımız Nihat Çiftçiye, çok teşekkür ediyorum" dedi. - ŞANLIURFA

YORUMLAR
500
Türkiye'nin fıstık ambarında hasat başladı Türkiye'nin fıstık ambarında hasat başladı Türkiye'nin fıstık ambarında hasat başladı Türkiye'nin fıstık ambarında hasat başladı Şanlıurfa'da sıcak hava bunaltıyor Şanlıurfa'da sıcak hava bunaltıyor
Kaynak: İHA

Son Dakika Spor Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Judo Takımından 2 Madalya - Son Dakika

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement