Şenol Güneş'ten Trabzonspor'a Cevap Geldi! - Son Dakika

Şenol Güneş'ten Trabzonspor'a Cevap Geldi!

15.02.2014 16:06
Şenol Güneş'ten Trabzonspor'a Cevap Geldi!

Trabzonspor'da başkan İbrahim Hacıosmanoğlu, Şenol Güneş ile bir araya geldi.

Mustafa Akçay'ın istifasının ardından teknik direktör arayışlarına başlayan Trabzon'da bir numaralı aday Şenol Güneş'ti. Tecrübeli hocayı yeniden takımın başına getirmek isteyen yönetim, Güneş ile önceki gün bir toplantı gerçekleştirdi. Başkan İbrahim Hacıosmanoğlu, Güneş ile bir araya geldi.

Alternatif: Kurban Berdiyev

Hacıosmanoğlu'nun Güneş'i, “Borç batağında kulübü yönetmeye çalıştığımızı söylüyorsun. Şu ana kadar saha dışında seni savunan bir başkanla çalışmadın. Takımın başına geç. Sahayı sana bırakalım, saha dışında biz çalışalım” diyerek ikna etmeye çalıştığı öğrenildi. Ancak tecrübeli hocanın, Çin ekibi Beijing Guoan'dan yıllık 2 milyon Euro'luk bir teklif aldığı, bu yüzden Trabzon'u geri çevirdiği belirtildi.

Güneş ile bir görüşme daha yapacak olan Fırtına, bir kez daha olumsuz yanıt alma ihtimaline karşı alternatif olarak Kurban Berdiyev ile temas kurdu. 61 yaşındaki hoca, en son Gökdeniz Karadeniz'in takımı Rubin Kazan'ı çalıştırmıştı.

YORUMLAR
500
Şampiyon Trabzonspor'da 3 futbolcu, en golcü sezonunu yaşadı Şampiyon Trabzonspor'da 3 futbolcu, en golcü sezonunu yaşadı Trabzonsporlu futbolcular kupayla birlikte yatakta poz verdi Trabzonsporlu futbolcular kupayla birlikte yatakta poz verdi Ahmet Ağaoğlu'ndan sağduyu çağrısı Ahmet Ağaoğlu'ndan sağduyu çağrısı

Kaynak: EuroSport.com

Son Dakika Spor Şenol Güneş'ten Trabzonspor'a Cevap Geldi! - Son Dakika


Advertisement