Steau Bükreş Başkanı Gigi Becali: Fatih Terim'e söyleyin, Morutan'ı 3 milyon euroya satacağım - Son Dakika

Steau Bükreş Başkanı Gigi Becali: Fatih Terim'e söyleyin, Morutan'ı 3 milyon euroya satacağım

17.08.2021 18:45
Steau Bükreş Başkanı Gigi Becali: Fatih Terim'e söyleyin, Morutan'ı 3 milyon euroya satacağım

Rumen ekibi Steau Bükreş'in Başkanı Gigi Becali, Morutan'ı Galatasaray'a satmadığı için pişman. Becali, "Müzakerelerde yanılmışım. Fatih Terim'e söyleyin, 3 milyon euro istiyorum. Daha önce 10 istemiştim doğru ama 3 istiyorum. 3-4 maçtır çok kötü oynuyor, geçmişte olanlar hataydı" ifadelerine yer verdi.

Galatasaray'ın geçtiğimiz haftalarda temasta bulunduğu Olimpiu Morutan'da sürpriz gelişmeler yaşandı. Sarı-Kırmızılılar, yüksek maliyetlerden sonra 22 yaşındaki kanat-on numaradan vazgeçmişti. Ancak Steau Başkanı Becali, teklifi geri çevirdiği için pişman oldu.

Steau Bükreş Başkanı Becali: Fatih Terim'e söyleyin, Morutan'ı 3 milyon euroya satacağım

"FATİH TERİM'E SÖYLEYİN"

FCSB Başkanı Gigi Becali şöyle konuştu: Daha önce yaptığımız müzakerelerde yanılmışım. Fatih Terim'e söyleyin, Morutan için 3 milyon Euro istiyorum. Daha önce 10 istemiştim, bu doğru ama şimdi 3 istiyorum. Geçmişte olanlar hataydı. 3-4 maçtır çok kötü oynuyor. Onun bedeli artık bu.

Steau Bükreş Başkanı Becali: Fatih Terim'e söyleyin, Morutan'ı 3 milyon euroya satacağım
YORUMLAR
500
Milli futbolcu Burak Yılmaz'dan bomba açıklamalar! Fatih Terim için söyledikleri çok konuşuldu Milli futbolcu Burak Yılmaz'dan bomba açıklamalar! Fatih Terim için söyledikleri çok konuşuldu İstanbul Valiliği'nden deplasman yasağoı kararı: Üç büyüklerin aralarında oynayacakları maçlarda misafir takım tribününe seyirci alınmayacak İstanbul Valiliği'nden deplasman yasağoı kararı: Üç büyüklerin aralarında oynayacakları maçlarda misafir takım tribününe seyirci alınmayacak Galatasaray'da Adana Demirspor maçı hazırlıkları Galatasaray'da Adana Demirspor maçı hazırlıkları

Son Dakika Spor Steau Bükreş Başkanı Gigi Becali: Fatih Terim'e söyleyin, Morutan'ı 3 milyon euroya satacağım - Son Dakika


Advertisement