Taraftar sahada görünce kıyameti kopardı! Cüneyt Çakır'ı duygulandıran anlar! - Son Dakika

Taraftar sahada görünce kıyameti kopardı! Cüneyt Çakır'ı duygulandıran anlar!

24.04.2022 22:02

Tahkim Kurulu'nun MHK'nin liste dışı bırakma kararını bozmasından sonra görevine dönen hakem Cüney Çakır, 1.5 ay sonra Antalyaspor-Kayserispor maçını yönetti. Tecrübeli hakem maç öncesi ısınmak için sahaya çıktığında ise tribünde yüzlerce taraftar kendisini alkışlayarak destek verdi. Duygulandığı fark edilen Çakır, taraftarın alkışlarına önlerinde eğilerek cevap verdi.

MHK'nin düdük astırdığı 13 hakem arasında yer alan Cüneyt Çakır, Tahkim Kurulu'nun kararı bozması sonrası ilk kez Antalyaspor- Kayserispor maçında düdük çaldı. Sahalara geri dönen deneyimli hakem alkışlarla karşılandı.

CÜNEYT ÇAKIR DUYGULANDI

Antalyaspor-Kayserispor maçından önce ısınmak için sahaya çıkan Cüneyt Çakır ve ekibi alkışlarla karşılandı. Antalyasporlu taraftarların desteği karşısında oldukça duygulanan Cüneyt Çakır oldukça duygulandı. Taraftarların alkışlarına önlerinde eğilerek cevap veren Çakır daha sonra Kayserispor teknik ekibiyle selamlaştı.

Sahaya adımını atınca kıyamet koptu! Cüneyt Çakır ağlamamak için kendisini zor tuttu
Görüntü: Beinsports
Sahaya adımını atınca kıyamet koptu! Cüneyt Çakır ağlamamak için kendisini zor tuttu
Görüntü: Beinsports
Sahaya adımını atınca kıyamet koptu! Cüneyt Çakır ağlamamak için kendini zor tuttu
Görüntü: Beinsports
YORUMLAR
500
Nuri Şahin, yeni sezon öncesi ilk mesaiye genç futbolcularla çıktı Nuri Şahin, yeni sezon öncesi ilk mesaiye genç futbolcularla çıktı Kayserispor'da futbolcular sağlık kontrolünden geçirildi Kayserispor'da futbolcular sağlık kontrolünden geçirildi Kayserisporlu futbolcular sağlık kontrolünden geçti Kayserisporlu futbolcular sağlık kontrolünden geçti

Son Dakika Spor Taraftar sahada görünce kıyameti kopardı! Cüneyt Çakır'ı duygulandıran anlar! - Son Dakika


Advertisement