Tarihe geçecek laflar! "Ali Koç'la çalışır mısınız?'' sorusuna Aykut Kocaman'dan yanıt - Son Dakika

Tarihe geçecek laflar! "Ali Koç'la çalışır mısınız?'' sorusuna Aykut Kocaman'dan yanıt

27.01.2022 16:26

Fenerbahçe'nin eski teknik direktörü Aykut Kocaman, Ali Koç döneminde Fenerbahçe'den gelecek bir teklife kapalı olduğunu net olarak ifade etti. Kocaman, "Ben Fenerbahçe'deki bu denklemin içinde yokum, olmam da!" dedi.

Sarı-Lacivertliler'in efsanesi Aykut Kocaman, Ali Koç döneminde Fenerbahçe'de görev almayacağını net bir şekilde ifade etti. Kocaman'ın Tivibu Spor'da Başkan Ali Koç hakkında kullandığı, "Ayrıldıktan sonra yaptıkları çok ağırıma gitti" ifadesi dikkat çekti

Lafı hiç eğip bükmedi! 'Ali Koç'la çalışır mısınız?' sorusuna Aykut Kocaman'dan çok net cevap

İşte Aykut Kocaman'ın Fenerbahçe sorularına verdiği cevaplar:

"BEN KENDİ HALİMDE YAŞIYORUM"

Ayrıldıktan sonraki süreçte başkanın (Ali Koç) benimle ilgili yaptığı şeyler çok ağırıma gidiyor. Ben, kendi halinde yaşayan bir insanım. Beni, herhangi birisiyle çarpıştırmanın bir anlamı yok. Bunu yapanlara Fenerbahçe'nin dinamiklerinin dikkat etmesi gerekiyor.

"BU KADAR NET"

Ben Fenerbahçe'deki şu andaki denklemin içinde hiçbir zaman olmadım. Bu denklemin için yokum. Hiç olmadım, olmayacağım, olmam da. Bu konu bu kadar nettir."

YORUMLAR
500
Fenerbahçe taraftarını heyecanlandıran paylaşım! Jesus'un yardımcısı Türkçe seslendi Fenerbahçe taraftarını heyecanlandıran paylaşım! Jesus'un yardımcısı Türkçe seslendi Fenerbahçe'de kadroya alınmayan Mesut Özil'den şaşırtan açıklama! Oynamak istediği takımı açıkladı Fenerbahçe'de kadroya alınmayan Mesut Özil'den şaşırtan açıklama! Oynamak istediği takımı açıkladı Fenerbahçeli Kim Min-Jae, Güney Kore yolcusu! Askerliğini yapıp geri dönecek Fenerbahçeli Kim Min-Jae, Güney Kore yolcusu! Askerliğini yapıp geri dönecek

Son Dakika Spor Tarihe geçecek laflar! 'Ali Koç'la çalışır mısınız?'' sorusuna Aykut Kocaman'dan yanıt - Son Dakika


Advertisement