SON DAKİKA AYKUT KOCAMAN HABERLERİ

Son Dakika Aykut Kocaman Haberleri

 • 14 Ocak 2019 17:04 Spor Aykut Kocaman 'İkinci Yarıya Kuvvetli Bir Başlangıç Yapmak İstiyoruz' Spor Aykut Kocaman 'İkinci Yarıya Kuvvetli Bir Başlangıç Yapmak İstiyoruz' Spor Aykut Kocaman 'İkinci yarıya kuvvetli bir başlangıç yapmak istiyoruz'Tolga YANIK KONYA,(DHA)-Atiker Konyaspor Teknik Direktörü Aykut Kocaman, beklediklerini ve istediklerini aldıkları faydalı bir kamp dönemi geçirdiklerini belirterek, tek düşüncelerinin Büyükşehir Belediye Erzurumspor...
 • 14 Ocak 2019 16:06 İkinci Yarıya Kuvvetli Bir Başlangıç Yapmak İstiyoruz İkinci Yarıya Kuvvetli Bir Başlangıç Yapmak İstiyoruz" - Konya Atiker Konyaspor Teknik Direktörü Aykut Kocaman, Büyükşehir Belediye Erzurumspor maçı ile Süper Lig'in ikinci yarısına güçlü bir başlangıç yapmak istediklerini söyledi.
 • 14 Ocak 2019 15:14 İkinci Yarıya Kuvvetli Bir Başlangıç Yapmak İstiyoruz" Atiker Konyaspor Teknik Direktörü Aykut Kocaman, Büyükşehir Belediye Erzurumspor maçı ile Süper Lig'in ikinci yarısına güçlü bir başlangıç yapmak istediklerini söyledi.
 • 14 Ocak 2019 15:02 Aykut Kocaman: 'İkinci Yarıya Kuvvetli Bir Başlangıç Yapmak İstiyoruz' Atiker Konyaspor Teknik Direktörü Aykut Kocaman, beklediklerini ve istediklerini aldıkları faydalı bir kamp dönemi geçirdiklerini belirterek, tek düşüncelerinin Büyükşehir Belediye Erzurumspor ile oynayacakları ikinci devrenin ilk maçı olduğunu söyledi.
 • 14 Ocak 2019 15:01 Kocaman'dam 'Kamp' Değerlendirmesi Atiker Konyaspor Teknik Direktörü Aykut Kocaman, kamp döneminin bekledikleri ve istediklerini alma açısından iyi geçtiğini söyleyerek, "Şikayet edecek bir şey yok" dedi.
 • 14 Ocak 2019 14:47 Aykut Kocaman: Aykut Kocaman: "Şikayet Edecek Bir Şey Yok" - Aykut Kocaman: "Şikayet edecek bir şey yok"KONYA - Atiker Konyaspor Teknik Direktörü Aykut Kocaman, kamp döneminin bekledikleri ve istediklerini alma açısından iyi geçtiğini söyleyerek, "Şikayet edecek bir şey yok" dedi.
 • 14 Ocak 2019 14:39 Aykut Kocaman: Aykut Kocaman: "Şikayet Edecek Bir Şey Yok" Atiker Konyaspor Teknik Direktörü Aykut Kocaman, kamp döneminin bekledikleri ve istediklerini alma açısından iyi geçtiğini söyleyerek, "Şikayet edecek bir şey yok" dedi.
 • 14 Ocak 2019 14:23 Aykut Kocaman: 'İkinci Yarıya Kuvvetli Bir Başlangıç Yapmak İstiyoruz' Aykut Kocaman: 'İkinci Yarıya Kuvvetli Bir Başlangıç Yapmak İstiyoruz' Atiker Konyaspor Teknik Direktörü Aykut Kocaman, beklediklerini ve istediklerini aldıkları faydalı bir kamp dönemi geçirdiklerini belirterek, tek düşüncelerinin Büyükşehir Belediye Erzurumspor ile oynayacakları ikinci devrenin ilk maçı olduğunu söyledi.
 • 24 Aralık 2018 23:45 Akhisarspor-Atiker Konyaspor Maçının Ardından - Aykut Kocaman ve Cihat Arslan Akhisarspor-Atiker Konyaspor Maçının Ardından - Aykut Kocaman ve Cihat Arslan - Akhisarspor Teknik Direktörü Cihat Arslan'ın açıklamaları Atiker Konyaspor Teknik Direktörü Aykut Kocaman'ın açıklamaları MANİSA - - Spor Toto Süper Lig'in 17 haftasında Akhisarspor-Atiker Konyaspor maçının ilk yarısı golsüz eşitlikle sona erdi.
 • 24 Aralık 2018 23:36 Oyunun Kontrolünü Nispeten Elimizde Tutarak Götürdük Oyunun Kontrolünü Nispeten Elimizde Tutarak Götürdük" Atiker Konyaspor Teknik Direktörü Aykut Kocaman, "Maçın tamamında bizim bu düşüncelerimiz ile başladığımız ve son derece iyi götürdüğümüz, öne geçme şansı yakaladığımız anlarla doluydu" dedi.
 • 24 Aralık 2018 23:24 Kocaman: Kocaman: "Oyunun Kontrolünü Nispeten Elimizde Tutarak Götürdük" Atiker Konyaspor Teknik Direktörü Aykut Kocaman, Akhisarspor maçı sonrası yaptığı açıklamada, "Maçın tamamında bizim bu düşüncelerimiz ile başladığımız ve son derece iyi götürdüğümüz, öne geçme şansı yakaladığımız anlarla doluydu" dedi.
 • 24 Aralık 2018 23:20 Kocaman: Kocaman: "Oyunun Kontrolünü Nispeten Elimizde Tutarak Götürdük" - Kocaman: "Oyunun kontrolünü nispeten elimizde tutarak götürdük" Atiker Konyaspor Teknik Direktörü Aykut Kocaman: "Bizim maç içerisinde göremememiz, onların ekran karşısında görememelerine engel değil" "Hakemlerin temel görevlerinden bir tanesi, hele bu VAR sistemiyle beraber doğruyu...
 • 21 Aralık 2018 21:23 Atiker Konyaspor, Akhisarspor Maçı Hazırlıklarını Sürdürdü Teknik direktör Aykut Kocaman yönetiminde Kayacık Tesisleri'nde yapılan antrenmana tedavilerine devam edilen Selim Ay, Ferhat Öztorun, Uğur Demirok, Deni Milosevic ile Fallou Diagne katılmadı
 • 21 Aralık 2018 20:44 Atiker Konyaspor, Akhisarspor Maçı Hazırlıklarını Sürdürdü Atiker Konyaspor, Akhisarspor Maçı Hazırlıklarını Sürdürdü Teknik direktör Aykut Kocaman yönetiminde Kayacık Tesisleri'nde yapılan antrenmana tedavilerine devam edilen Selim Ay, Ferhat Öztorun, Uğur Demirok, Deni Milosevic ile Fallou Diagne katılmadı
 • 19 Aralık 2018 19:19 Atiker Konyaspor Yağmur Altında Çalıştı Teknik direktör Aykut Kocaman yönetiminde Kayacık Tesisleri'nde gerçekleşen antrenman, salonda gerçekleşen CORE ısınma ve kuvvet çalışması ile başladı
 • 19 Aralık 2018 18:02 Atiker Konyaspor Yağmur Altında Çalıştı Atiker Konyaspor Yağmur Altında Çalıştı Teknik direktör Aykut Kocaman yönetiminde Kayacık Tesisleri'nde gerçekleşen antrenman, salonda gerçekleşen CORE ısınma ve kuvvet çalışması ile başladı
 • 16 Aralık 2018 12:35 Atiker Konyaspor Başkanı Kulluk: Atiker Konyaspor Başkanı Kulluk: "Müthiş Bir Galibiyete İmza Attık" Teknik direktörümüz Aykut Kocaman'ın takımımıza kazandırdığı mücadele gücü, azmi ve pes etmeme iradesi böylesine önemli müsabakada bizi bir kez daha üç puana götüren unsur oldu
 • 15 Aralık 2018 21:14 Atiker Konyaspor - Kasımpaşa Maçının Ardından Atiker Konyaspor Teknik Direktörü Aykut Kocaman, Kasımpaşa'nın lig ortalamasının üzerinde bir takım olduğunu ve güçlü bir takıma karşı bu maçı kazanmalarına rağmen fiziksel olarak hazır olmadıklarını belirtti.
 • 15 Aralık 2018 20:40 Atiker Konyaspor - Kasımpaşa Maçının Ardından - Aykut Kocaman ve Mustafa Denizli Atiker Konyaspor - Kasımpaşa Maçının Ardından - Aykut Kocaman ve Mustafa Denizli Atiker Konyaspor Teknik Direktörü Aykut Kocaman, Spor Toto Süper Lig'in 16. haftasında Kasımpaşa'yı 3-2 yendikleri karşılaşmaya ilişkin, "Böylesine karmaşa ve zorluk dolu, çok da iyi olmadığımız bir maçta kazanmamızın en büyük etkeni oyuncuların gerçekten bu maçı istemeleriydi.
 • 15 Aralık 2018 20:35 Aykut Kocaman: Aykut Kocaman: "Bu Şekildeki Galibiyetler Gideceğimiz Yolda Bize Çok Yardım Edecek" - Aykut Kocaman: "Bu şekildeki galibiyetler gideceğimiz yolda bize çok yardım edecek"KONYA - Atiker Konyaspor Teknik Direktörü Aykut Kocaman, takımın fizik gücünün şu an için yeterli olmadığını ancak zorlu mücadelelerde aldıkları bu galibiyetlerin ikinci yarıdaki hedeflerine ulaşmalarına...
 • 15 Aralık 2018 19:55 Aykut Kocaman: Aykut Kocaman: "Bu Şekildeki Galibiyetler Gideceğimiz Yolda Bize Çok Yardım Edecek" Atiker Konyaspor Teknik Direktörü Aykut Kocaman, takımın fizik gücünün şu an için yeterli olmadığını ancak zorlu mücadelelerde aldıkları bu galibiyetlerin ikinci yarıdaki hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olacağını söyledi.
 • 15 Aralık 2018 19:49 Maçın Ardından Atiker Konyaspor Teknik Direktörü Aykut Kocaman, Spor Toto Süper Lig'in 16. haftasında Kasımpaşa'yı 3-2 yendikleri karşılaşmaya ilişkin, "Böylesine karmaşa ve zorluk dolu, çok da iyi olmadığımız bir maçta kazanmamızın en büyük etkeni oyuncuların gerçekten bu maçı istemeleriydi.
 • 15 Aralık 2018 19:12 Atiker Konyaspor - Kasımpaşa Maçının Ardından Atiker Konyaspor Teknik Direktörü Aykut Kocaman, Kasımpaşa'nın lig ortalamasının üzerinde bir takım olduğunu ve güçlü bir takıma karşı bu maçı kazanmalarına rağmen fiziksel olarak hazır olmadıklarını belirtti.
 • 15 Aralık 2018 18:23 Konyasporlu Adis Jahovic İçin Kurban Kestiler, İlk Maçta 2 Gol Attı Konyasporlu Adis Jahovic İçin Kurban Kestiler, İlk Maçta 2 Gol Attı Aykut Kocaman'ın öğrencileri, gol düellosu şeklinde geçen mücadeleyi 3-2 kazandı
 • 15 Aralık 2018 18:11 Atiker Konyaspor, Kasımpaşa'yı 3-2 Mağlup Etti Atiker Konyaspor, Kasımpaşa'yı 3-2 Mağlup Etti Aykut Kocaman'ın öğrencileri, gol düellosu şeklinde geçen mücadeleyi 3-2 kazandı
 • 14 Aralık 2018 11:49 Aykut Kocaman, Aa'nın Aykut Kocaman, Aa'nın "Yılın Fotoğrafları" Oylamasına Katıldı Spor Toto Süper Lig takımlarından Atiker Konyaspor'un teknik direktörü Aykut Kocaman, Anadolu Ajansı (AA) tarafından düzenlenen "Yılın Fotoğrafları" oylamasına katıldı.
 • 14 Aralık 2018 10:16 Aykut Kocaman, Aa'nın "Yılın Fotoğrafları" Oylamasına Katıldı Spor Toto Süper Lig takımlarından Atiker Konyaspor'un teknik direktörü Aykut Kocaman, Anadolu Ajansı (AA) tarafından düzenlenen "Yılın Fotoğrafları" oylamasına katıldı.
 • 13 Aralık 2018 19:11 Aykut Kocaman, Takımına Güveniyor Aykut Kocaman, Takımına Güveniyor Atiker Konyaspor Teknik Direktörü Aykut Kocaman, Spor Toto Süper Lig'in 16. haftasında Kasımpaşa ile yapacakları karşılaşmayı kazanmak istediklerini söyledi.
 • 13 Aralık 2018 18:43 Aykut Kocaman, Trabzonsporlu Taraftarların Aykut Kocaman, Trabzonsporlu Taraftarların "Şike Yapsana" Tezahüratına Cevap Verdi Atiker Konyaspor Teknik Direktörü Aykut Kocaman, Trabzonsporlu taraftarların yaptığı "Şike yapsana" tezahüratına cevap verdi. Kocaman, "O gün de son derece metanetle 'Kötü söz sahibine aittir' anlayışıyla bekledim ve halen aynıyım. Herkes aynaya bir baksa şöyle elini yüzünü temizlese belki her şey çok daha güzel olacak gibi duruyor." dedi.
 • 13 Aralık 2018 18:40 Spor Aykut Kocaman Mete Kalkavan Maçın Önüne Geçti Spor Aykut Kocaman Mete Kalkavan Maçın Önüne Geçti Spor Aykut Kocaman Mete Kalkavan maçın önüne geçtiTolga YANIK - Hasan DÖNMEZ KONYA (DHA) - Atiker Konyaspor Teknik Direktörü Aykut Kocaman, 3-0 mağlup oldukları Trabzonspor maçında hakem Mete Kalkavan'ın verdiği kararlarla maçın önüne geçtiğini söyledi.
 • 13 Aralık 2018 18:36 İkinci Yarıda Lig Beklentilerimize Doğru Gidecek İkinci Yarıda Lig Beklentilerimize Doğru Gidecek" Atiker Konyaspor Teknik Direktörü Aykut Kocaman, geçen dönem olmak üzere hiçbir şeyin bıraktıkları yerden başlamış gibi olmayacağını söyleyerek, "İçinde inişler, çıkışlar olacak ama nihai hedef olarak gideceğiz yer belli. Bu konuda hiçbir kuşkum yok.
 • 13 Aralık 2018 18:32 Aykut Kocaman: Aykut Kocaman: "İkinci Yarıda Lig Beklentilerimize Doğru Gidecek" - Aykut Kocaman: "İkinci yarıda lig beklentilerimize doğru gidecek"KONYA - Atiker Konyaspor Teknik Direktörü Aykut Kocaman, geçen dönem olmak üzere hiçbir şeyin bıraktıkları yerden başlamış gibi olmayacağını söyleyerek, "İçinde inişler, çıkışlar olacak ama nihai hedef olarak gideceğiz yer belli.
 • 13 Aralık 2018 18:26 Aykut Kocaman, Takımına Güveniyor Atiker Konyaspor Teknik Direktörü Aykut Kocaman, Spor Toto Süper Lig'in 16. haftasında Kasımpaşa ile yapacakları karşılaşmayı kazanmak istediklerini söyledi.
 • 13 Aralık 2018 18:15 Aykut Kocaman: Aykut Kocaman: "İkinci Yarıda Lig Beklentilerimize Doğru Gidecek" Atiker Konyaspor Teknik Direktörü Aykut Kocaman, geçen dönem olmak üzere hiçbir şeyin bıraktıkları yerden başlamış gibi olmayacağını söyleyerek, "İçinde inişler, çıkışlar olacak ama nihai hedef olarak gideceğiz yer belli. Bu konuda hiçbir kuşkum yok.
 • 13 Aralık 2018 17:28 Aykut Kocaman: Aykut Kocaman: "Mete Kalkavan Maçın Önüne Geçti" Atiker Konyaspor Teknik Direktörü Aykut Kocaman, 3-0 mağlup oldukları Trabzonspor maçında hakem Mete Kalkavan'ın verdiği kararlarla maçın önüne geçtiğini söyledi.
 • 12 Aralık 2018 04:36 Spor Adis Jahovic Kasımpaşa Maçına İyi Hazırlanacağız Spor Adis Jahovic Kasımpaşa Maçına İyi Hazırlanacağız Teknik direktör Aykut Kocaman yönetiminde Kayacık Tesisleri'nde yapılan antrenman salonda yapılan fitness çalışması ile başladı
 • 11 Aralık 2018 20:43 Jahovic: Aykut Kocaman Olumlu Bir Etki Getirdi Jahovic: Aykut Kocaman Olumlu Bir Etki Getirdi " Bir gazetecinin, "Aykut Kocaman'ın Atiker Konyaspor'a gelmesiyle neler  değişti?" sorusuna Jahovic, "Hocamızın gelmesiyle birlikte yeni bir sistem de  geldi
 • 11 Aralık 2018 18:42 Adis Jahovic: "Kasımpaşa Maçına İyi Hazırlanacağız" Teknik direktör Aykut Kocaman yönetiminde Kayacık Tesisleri'nde yapılan antrenman salonda yapılan fitness çalışması ile başladı
 • 11 Aralık 2018 18:23 Adis Jahovic: Adis Jahovic: "Kasımpaşa Maçına İyi Hazırlanacağız" Teknik direktör Aykut Kocaman yönetiminde Kayacık Tesisleri'nde yapılan antrenman salonda yapılan fitness çalışması ile başladı
 • 11 Aralık 2018 15:33 Konyaspor Başkanı Kulluk: Aykut Kocaman'a Güveniyoruz Konyaspor Başkanı Kulluk: Aykut Kocaman'a Güveniyoruz Atiker Konyaspor Başkanı Hilmi Kulluk, Aykut Kocaman'ın gelişiyle birlikte yeniden büyük başarılar yaşayacaklarına inandıklarını söyledi.
 • 11 Aralık 2018 12:24 Konyaspor Başkanı Kulluk: Konyaspor Başkanı Kulluk: "Kocaman ile Başarılı Günlerimize Döneceğiz" Atiker Konyaspor Başkanı Hilmi Kulluk, Aykut Kocaman'ın gelişiyle birlikte yeniden büyük başarılar yaşayacaklarına inandıklarını söyledi.
 • 10 Aralık 2018 20:48 Fenerbahçe'de Son Fay Hattı da Kırıldı Fenerbahçe'de Son Fay Hattı da Kırıldı Sergilenen futbol taraftarlar için hayal kırıklığı yaşatırken, Aykut Kocaman ile devam etmeyen ve sonra Cocu'yu takımın başına getiren, işler ters gidince Koeman ile devam eden ancak Cocu'nun sözleşmesini hala feshetmeyen yönetim tartışılmaya başladı
 • 09 Aralık 2018 15:23 Konyaspor, Aykut Kocaman'a Sahip Çıktı Konyaspor, Aykut Kocaman'a Sahip Çıktı haftasında dün oynanan Trabzonspor maçının ardından teknik direktör Aykut Kocaman'la ilgili destek mesajı yayınladı
 • 09 Aralık 2018 14:11 Aykut Kocaman Bizim Baş Tacımızdır" Konyaspor Kulübü'nden dün oynanan Trabzonspor karşılaşmasına ilişkin yapılan açıklamada, "Aykut Kocaman duruşu, tavrı, tarzı ve birikimiyle bu ülkenin en değerli spor adamlarından biridir, bizim de baş tacımızdır.
 • 09 Aralık 2018 12:46 Atiker Konyaspor'dan Trabzonspor'a Tepki Atiker Konyaspor'dan Trabzonspor'a Tepki Atiker Konyaspor kulübü, dün Trabzon'da oynanan maçta ve öncesinde yaşananlar ile Aykut Kocaman'a yönelik hakaretlere tepki gösterdi.
 • 09 Aralık 2018 00:19 8 Aralık 2018 Haberleri Siyah Bir Otomobilden İnen Kimliği Belirsiz Şahıslar, Yolda Yürüyen 4 Kişiyi Taradı  Kadın Doktor ile Sevgilisi, Problem Yaşadıkları Genel Cerrahı Öğrenci Evine Çağırıp Öldürdü  Nesli Tükenmekte Olan Keçiyi Öldürenlere Engel Olan Köylü, Darp Edilip Gasp Edildi  Alman Devi Bayern Münih'in Gözlemcileri, Ozan Kabak'ı Rizespor Maçında Takip Etti  Adana'da Kebap ve Şalgam Festivali Yasaklandı  Kritik Pozisyonun Kahramanı Aminu: İptal Edilen Golde Faul Yoktu  Kuyumcuyu Soymaya Çalışan Acemi Hırsız, Dükkan Sahibinden Dayak Yedi  Rıdvan Dilmen'den İlginç Yorum: Papaz Her Gün Pilav Yemez  Galatasaraylı Taraftarlardan Fikret Orman'a Tepki: Fikret Orman Paralar Nerede?  CHP'nin Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Belli Oldu  Eski Hakem Ahmet Çakar, Çaykur Rizespor'un İptal Edilen Golü Sonrası: MHK İstifa  Sarı Yelekliler'in Fransa'daki Protestolarının Bilançosu Ağırlaştı! Binden Fazla Gözaltı, 135 Yaralı  Sarı Yelekliler'in Brüksel'deki Protestosunda En Az 100 Eylemci Gözaltına Alındı  Atatürk'ün Fotoğrafını İndirdiği Gerekçesiyle CHP'den İhraç Edilen Eski Vekil, Partiye Geri Dönüş Sinyali Verdi  Fatih Terim, Çaykur Rizespor Maçını Locadan İzledi  Bingöl'de Yolcu Otobüsü Karşı Yönden Gelen TIR'la Çarpıştı! Çok Sayıda Yaralı Var  Muğdat Çelik, Galatasaray Formasıyla İlk Kez Bir Maça 11'de Başladı  Galatasaraylı Taraftarlar, TFF Başkanı Yıldırım Demirören'i İstifaya Davet etti  63 Yaşındaki Kadın, Cinsel İsteklerinden Sıkıldığı 73 Yaşındaki Eşini Hap Vererek Öldürdü  Talihsiz Kadın, Kızının Elinden Tutup Ölüme Yürüdü! O Anlar Kamerada  İlk İntihar Girişiminde 'Fener Kümeye' Diye Slogan Attıran Vatandaş, 3 Günde 3'üncü Kez Teşebbüste Bulundu  Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Ünlü Oyunculara Sürpriz Ziyaret  Ersun Yanal: Fenerbahçe ile Görüştüm, Söz Konusu Fenerbahçe İse Gerisi Teferruattır  Trabzonspor-Konyaspor Maçının Sonunda Stat Hoparlöründen 'Konyalım' Şarkısı Çalındı  İYİ Parti Lideri Meral Akşener'den, Belediye Başkan Adaylarına Yerel Seçim Talimatı  Liverpool, Bournemouth Engelini, Salah ile Geçti!  Trabzonspor, Zirve Yürüyüşünü Sürdürüyor: 3-0  Galatasaray, Çaykur Rizespor ile 2-2 Berabere Kaldı!  Fransa'daki Olaylarda Şu Ana Kadar En Az 135 Kişi Yaralandı  ABD Başkanı Trump, Genelkurmay Başkanı Adayını Duyurdu  İstanbul ve Antalya En Çok Seyahat Edilen 100 Kent Arasına İlk 20'den Girdi  Trabzonspor-Konyaspor Maçında Taraftarlar, 'Aykut Kocaman Şike Yapsana' Tezahüratında Bulundu  'Adet Olmak Hastalıktır' Dediği İddia Edilen Profesör, Görevden Alındı  Fransa'daki Protestolarda Polisin Karşısına Dikilen Kadın, Bedelini Ağır Ödedi  Ankara'da Kurulacak Tesisle Kalp Kapakları ve Biyolojik Greftler Artık Türkiye'de Üretilecek  Yıldız Şarkıcı Miley Cyrus, Albüm Tanıtımını Üstsüz Paylaşımla Yaptı  Sivasspor, Hakan Keleş ile Tırmanışa Geçti  Rus Papaz, Sosyal Medyada Paylaştığı Lüks Yaşam Tarzıyla Fenomen Oldu  Sahasında Göztepe'yi Konuk Eden Sivasspor, Rakibini 2-0 ile Geçti 
 • 09 Aralık 2018 00:08 Aykut Kocaman'dan Hakem Tepkisi Aykut Kocaman'dan Hakem Tepkisi Spor Toto Süper Lig'de Trabzonspor'a 3-0 yenilen Atiker Konyaspor'da Aykut Kocaman açıklamalarda bulundu.
 • 08 Aralık 2018 20:32 Aykut Kocaman: Aykut Kocaman: "Hakem Üzerindeki Baskı Maça Damga Vurdu" - Aykut Kocaman: "Hakem üzerindeki baskı maça damga vurdu" Konyaspor Teknik Direktörü Aykut Kocaman: "Hafta içindeki hakem açıklaması aslında bütün geceye damga vurgu öyle gözüküyor"TRABZON - Konyaspor Teknik Direktörü Aykut Kocaman, iki takımın da maçı kazanarak bir üst seviyeye çıkmak...
 • 08 Aralık 2018 20:16 Hakem Üzerindeki Baskı Maça Damga Vurdu Hakem Üzerindeki Baskı Maça Damga Vurdu" Konyaspor Teknik Direktörü Aykut Kocaman, iki takımın da maçı kazanarak bir üst seviyeye çıkmak istediğini belirterek, "İkinci devrenin başında Trabzonspor arka arkaya ceza sahamız içinde ilk yarıda yapamadığı şeyleri yaptı" dedi.
 • 08 Aralık 2018 19:59 Trabzonspor-Atiker Konyaspor Maçının Ardından - Aykut Kocaman Trabzonspor-Atiker Konyaspor Maçının Ardından - Aykut Kocaman Karşılaşma sonunda Konyaspor Teknik direktörü Aykut Kocaman değerlendirmelerde bulundu