Tekden Denizlispor Transfer Yasağını Kaldırdı - Son Dakika
Spor

Tekden Denizlispor Transfer Yasağını Kaldırdı

Tekden Denizlispor Transfer Yasağını Kaldırdı

Tekden Denizlispor Başkanı "Eski futbolcularımıza olan borçlardan dolayı Futbol Federasyonu tarafından konulan transfer yasağı kaldırıldı." dedi.

15.01.2014 16:55  Güncelleme: 08:18
Twitter'da Paylaş Facebook'da Paylaş WhatsApp'da Paylaş

PTT 1. Lig takımlarından Tekden Denizlispor'un kulüp başkanı Mehmet Özsoy, eski futbolcularına borçlardan dolayı Futbol Federasyonu tarafından konulan transfer yasağının bugün kaldırıldığını bildirdi.

Özsoy, gazetecilere yaptığı açıklamada, her kulüp gibi kendilerinin de ekonomik sıkıntı içinde olduklarını belirtti.

Eski futbolcularına borçlardan dolayı Futbol Federasyonu tarafından konulan transfer yasağının bugün 701 bin lira ödenerek kaldırıldığını ifade eden Özsoy, şöyle konuştu:

"Bütçemize göre en yararlı transferleri yapmaya çalışacağız. Daha önce basında adı geçen isimlerle görüşmelerimizi dondurduk. Antalyaspor'dan 1987 doğumlu orta saha oyuncusu Petr Janda ile sezon sonuna kadar anlaşmaya vardık. Yasağın kalkmasının ardından daha önce prensipte anlaştığımız Aydınspor'dan alınan kaleci Kazım Sarı, Elazığspor'dan alınan Oktay Pop ve Bugsaşspor'dan alınan eski futbolcumuz Mustafa Keçeli'nin de transferleriyle bu futbolcularımız kadroya dahil edilecek. Elimizden geldiğince Denizlispor'u hak ettiği yere getirmeye çalışacağız. Yasağın kaldırılmasında desteklerini eksik etmeyen şehrimizin ileri gelenlerine çok çok teşekkür ediyorum."

Başkan Özsoy'un girişimleriyle altyapıda bulunan Mustafa Diler'in kulübü Antalyaspor ile görüşülerek yetiştirme bedeli alınmadan profesyonel yapılacağı öğrenildi. - Denizli

Kaynak: AA

Son Dakika Spor Tekden Denizlispor Transfer Yasağını Kaldırdı - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement