Elon Musk'tan futbol dünyasının gündemine oturan paylaşım: Manchester'ı satın alıyorum - Son Dakika

Elon Musk'tan futbol dünyasının gündemine oturan paylaşım: Manchester'ı satın alıyorum

17.08.2022 19:57

Tesla ve SpaceX'in CEO'su Elon Musk, sosyal medya hesabından futbol dünyasının gündemine oturan bir paylaşım yaptı. Daha önce Twitter'ı alacağını söyleyip vazgeçen Musk, bu sefer de "Manchester United'i satın alacağım" dedi fakat kısa bir süre sonra bunun şaka olduğunu belirtti.

Dünyanın yaramaz çocuğu haline gelen Tesla ve SpaceX'in CEO'su Elon Musk, attığı bir tweetle bu sefer de futbol dünyasında karışıklığa neden oldu.

TWİTTER'I ALACAĞINI SÖYLEYİP VAZGEÇTİ

Musk, Twitter'ı yaklaşık 44 milyar dolara satın almak için anlaştıktan sonra vazgeçen Musk, bu kez de gözünü bir futbol kulübüne dikti.

"MANCHESTER'I SATIN ALACAĞIM"

Musk, Twitter hesabında "Açıkçası, Cumhuriyetçi Parti'nin sol, Demokrat Parti'nin sağ kesimini destekliyorum!" paylaşımında bulunduktan sonra "Ayrıca" Manchester United'ı satın alıyorum, rica ederim" dedi.

"BU UZUN SÜREDİR DEVAM EDEN BİR ŞAKA"

Tartışma yaratan Tweet'inden yaklaşık 4 saat sonra Musk, Tesla Owners Silicon Valley hesabının "Ciddi misiniz?" sorusuna "Hayır, bu Twitter'da uzun süredir devam eden bir şaka" açıklamasında bulundu.

YORUMLAR
500
Seyircilere el salladı, dans etti! Tesla'nın ürettiği insansı robot Optimus, dünyaya tanıtıldı Seyircilere el salladı, dans etti! Tesla'nın ürettiği insansı robot Optimus, dünyaya tanıtıldı Tam otonom Tesla kullananların sayısı açıklandı Tam otonom Tesla kullananların sayısı açıklandı Yeni şarkısı sızdırılan Aleyna Tilki'den sitem: Bu bir tuzak, düşmanlarım var Yeni şarkısı sızdırılan Aleyna Tilki'den sitem: Bu bir tuzak, düşmanlarım var

Son Dakika Spor Elon Musk'tan futbol dünyasının gündemine oturan paylaşım: Manchester'ı satın alıyorum - Son Dakika


Advertisement