Trabzonsporluları deliye döndürecek pankart! - Son Dakika

Trabzonsporluları deliye döndürecek pankart!

07.05.2022 19:02

Fenerbahçe, dev Beşiktaş derbisi öncesinde son antrenmanını Kadıköy'de taraftara açık yaptı. Ülker Stadı'nda açılan bir pankart ise büyük dikkat çekti. Pankartta, aklı dengesini kaybetmiş bir Trabzonspor taraftarı, 2010-2011 şampiyonluğunu hayal ederken resmedildi.

8 Mayıs Pazar akşamı Beşiktaş ile deplasmanda karşılaşacak Fenerbahçe, derbi öncesi son antrenmanını taraftarının önünde yaptı. Sarı-lacivertliler tribünlerden Trabzonspor'a pankartlarla gönderme yaptı.

TRABZONSPOR'A AĞIR GÖNDERME

Sarı-lacivertliler, Kadıköy'de tribünlere,"2010-2011 sezonu şampiyonu şerefiyle Fenerbahçe'dir! Herkes haddini bilecek!" şeklinde bir pankart astı. Ayrıca 2010-2011 sezonun şampiyonluk kupası da Ülker Stadı'na getirildi. Fenerbahçe taraftarının hazırladığı bir başka pankartta ise aklı dengesini kaybetmiş bir Trabzonspor taraftarı, 2010-2011 şampiyonluğunu hayal ederken resmedildi.

Trabzonsporlular sinirden çıldıracak! Kadıköy'de olay pankart
YORUMLAR (4)
Tüm yorumlar için tıklayınız
500
Alfons Groenendijk: 'Oynanan futboldan memnun değilim' Alfons Groenendijk: 'Oynanan futboldan memnun değilim' TFF, Beşiktaş, Fenerbahçe ve Galatasaray, Süleyman Seba'yı andı TFF, Beşiktaş, Fenerbahçe ve Galatasaray, Süleyman Seba'yı andı

Son Dakika Spor Trabzonsporluları deliye döndürecek pankart! - Son Dakika


Advertisement