TSYD Bursa yöneticilerinden Vali Yakup Canbolat'a ziyaret - Son Dakika
Spor

TSYD Bursa yöneticilerinden Vali Yakup Canbolat'a ziyaret

TSYD Bursa yöneticilerinden Vali Yakup Canbolat\'a ziyaret

TSYD Bursa Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ali Ekmekçi ve İkinci Başkan Mehmet Gerçeksi, Vali Yakup Canbolat'ı ziyaret etti.

26.03.2021 15:09  Güncelleme: 15:14

TSYD Bursa Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ali Ekmekçi ve İkinci Başkan Mehmet Gerçeksi, Vali Yakup Canbolat'ı ziyaret etti. Canbolat, 'Sporun Zirvesi' projesi için desteğe hazır olduklarını söyledi.

Geçen günlerde gerçekleşen olağan genel kurulda üyelerinden güvenoyu alan Türkiye Spor Yazarları Derneği (TSYD) Bursa Şube Başkanı Mehmet Ali Ekmekçi ile İkinci Başkan Mehmet Gerçeksi, Tarihi Valilik binasında Vali Yakup Canbolat'ı ziyaret etti. TSYD Bursa Şubesi olarak yeni dönem hazırlıklarına vakit kaybetmeden başladıklarını vurgulayan Ekmekçi, üyelerin güvenlerine layık olmak için birçok önemli çalışmayı hayata geçirmek için çaba sarf ettiklerini kaydetti.

Spor dünyasını Uludağ'da buluşturmayı amaçlayan 'Sporun Zirvesi' projesinin sadece derneğin değil Bursa'nın da tanıtımına ciddi katkılar sağlayacağını aktaran TSYD Bursa Şube Başkanı Mehmet Ali Ekmekçi, pandemi koşullarına bağlı olarak etkinlikleri yapacaklarını dile getirdi.TSYD Bursa Şubesi'nin yeni yönetimini kutlayan Vali Yakup Canbolat, 'Sporun Zirvesi' projesi için gerekli desteği vereceklerini belirtirken, "Bursa çok sayıda mozaiği içinde barındıran bir kent. Sadece futbol değil birçok spor branşına yetenekli gençler de bu şehirde yaşıyor. Bursa aynı zamanda bir spor kentidir. Çalışmalarınızda başarılar diliyorum" açıklamasında bulundu.TSYD Bursa Şube Başkanı Mehmet Ali Ekmekçi günün anısına Vali Yakup Canbolat'a hediye takdim etti.

Kaynak: DHA

Son Dakika Spor TSYD Bursa yöneticilerinden Vali Yakup Canbolat'a ziyaret - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement