Türkiye Enduro Şampiyonası'nın 4. Ayağı Kastamonu'da Yapıldı - Son Dakika

Türkiye Enduro Şampiyonası'nın 4. Ayağı Kastamonu'da Yapıldı

23.08.2014 21:28
Türkiye Enduro Şampiyonası'nın 4. Ayağı Kastamonu'da Yapıldı

Türkiye Enduro Şampiyonası’nın 4. ayağı Kastamonu’nun Azdavay ilçesinde yapıldı.

Türkiye Enduro Şampiyonası'nın 4. ayağı Kastamonu'nun Azdavay ilçesinde yapıldı.

Üç tanesi bayan 51 sporcunun yarıştığı şampiyonada sıralama yarışlarındaki derecelerine göre Sinan Memnun, Burak Özdemir, Fırat Şahin ve Necmi Kozlu ilk startı alan sporcular olurken şampiyona sonunda 1A: 1. Fırat Şahin, 2. Süleyman Aydın, 3. Ediz Güven,1B: 1. İsmail Erdoğan, 2. Erkan Özcan, 3. İdris Demiral, 2A: 1. Sinan Memnun, 2. Necmi Kozlu, 3. Murat Erşahin, 2B: 1. Rafet Karakuş, 2. Fatih Neziroğlu, 3. Naim Karabacak, 3A: 1. Burak Özdemir, 2. Erdal Yavuz, 3B: 1. Hakan Atay, 2. Ahmet Tevfik Yılmaz, 3. İsmail Sarışın,EC: 1. Abdullah Aycan, 2. Mevlüt Kolay, 3. Salih Serim, EB: 1. Nazire Peker, 2. Şule Öztürk, 3. Yasemin Yazıcı'nın kupaları Başbakanlık Müşaviri Yunus Akgül, Azdavay Kaymakamı Doğramacı, Azdavay Belediye Başkanı Osman Nuri Civelek ve TMF Başkanı Bekir Yunus Uçar tarafından verildi.

Azdavay, Kastamonu ve diğer illerden gelen motosiklet meraklıları zorlu geçen yarışmaları büyük heyecan ve zevkle izlediler. Yarışların bitmesinin ardından vatandaşlar sporcularla hatıra fotoğrafı çektirmek için sıraya girdiler. Organizasyonda sahne alan yöresel sanatçı Bülent Kibar'ın enduro yarışları ve sporcuların isimleri ile söylediği oyun havası eşliğinde sporcular yarışmanın stresini attılar. Şampiyonaya katılan sporcular pisti, Azdavay'ın doğasını ve yöre insanının motor sporlarına olan ilgisinin çok hoşlarına gittiğini belirterek Suğla Yaylası'nda düzenlenecek bir sonraki yarışa da katılmak istediklerini söylediler.

Kupa töreninin ardından yapılan pistte gösteri geçişleri yapan ve alana hakim bir tepeye konulan Türk Bayrağı'nın yanına çıkarak İstiklal Marşı'nı okuyan sporcular vatandaşlardan büyük alkış aldı. - KASTAMONU

Bölgenin ilk sutopu takımı Van'da kuruldu Bölgenin ilk sutopu takımı Van'da kuruldu Bakan Yanık, '15 Temmuz 2022 Türkiye Aşkına' temalı sergiyi açtı Bakan Yanık, '15 Temmuz 2022 Türkiye Aşkına' temalı sergiyi açtı
Kaynak: İHA

Son Dakika Spor Türkiye Enduro Şampiyonası'nın 4. Ayağı Kastamonu'da Yapıldı - Son Dakika

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement