Türkiye Kadınlar Basketbol 1. Ligi - Son Dakika

Türkiye Kadınlar Basketbol 1. Ligi

26.01.2012 18:39
Türkiye Kadınlar Basketbol 1. Ligi

Türkiye Kadınlar Basketbol 1.Ligi (TKBL) ekiplerinden Samsun Basketbol Kulübü (SBK) cumartesi günü deplasmanda karşılaşacağı Galatasaray Medical Park hazırlıklarına Yaşar Doğu Spor Salonu'nda devam etti.

Türkiye Kadınlar Basketbol 1. Ligi (TKBL) ekiplerinden Samsun Basketbol Kulübü (SBK) cumartesi günü deplasmanda karşılaşacağı Galatasaray Medical Park hazırlıklarına Yaşar Doğu Spor Salonu'nda devam etti.

Antrenmana Coco ve Kelly Miller kardeşler katılmadı. Yabancı oyuncuların paralarını alamadıkları gerekçesiyle idmana katılmadıkları ileri sürüldü. Öte yandan, Amerika'nın California Eyaleti'nden gelen Jayne Appel'in annesi Pamela Appel de idmanda kızını izleyenler arasında yer aldı.

Galatasaray Medical Park'ın TKB Ligi'nin ve Eurolig'in şampiyonluk adaylarının biri olduğunu belirten SBK Antrenörü Kaan Artun, "Galatasaray Medical Park çok güçlü bir kadroya sahip. Fakat son bir haftadır onlar da sakatlıklardan dolayı bir takım şansızlıklar yaşadılar. Mersin Büyükşehir Belediye maçının morali ile bu hafta çalışmalarımızı sürdürdük ve deplasmanda karşılaşacağımız Galatasaray ile güzel bir basketbol maçı oynamak istiyoruz. Galatasaray maçının favorisi fakat biz de eliminden gelenin en

iyisini yapıp, oradan güzel bir sonuçla dönmek istiyoruz" dedi. - SAMSUN

Kaynak: İHA
YORUMLAR
500
Örnek fırıncılar: Zabıta denetiminde pide gramajları yüksek çıktı Örnek fırıncılar: Zabıta denetiminde pide gramajları yüksek çıktı Duyarlı öğretmenden yabani meyve ağaçlarına aşı Duyarlı öğretmenden yabani meyve ağaçlarına aşı Samsun'un şubat ayı kaza bilançosu: 257 yaralı Samsun'un şubat ayı kaza bilançosu: 257 yaralı

Son Dakika Spor Türkiye Kadınlar Basketbol 1. Ligi - Son Dakika


Advertisement