Ünal Aysal: Fatih Terim'in hocalık süresi çoktan geçmişti - Son Dakika

Ünal Aysal: Fatih Terim'in hocalık süresi çoktan geçmişti

10.01.2022 17:51

Galatasaray'ın eski başkanlarından Ünal Aysal, Fatih Terim'le yolların ayrılmasına çarpıcı bir yorum getirdi. Aysal, "Her şeyin bir süresi var. Fatih Terim'in hocalık süresi çoktan geçmişti" ifadelerini kullandı.

Galatasaray'da 4. Fatih Terim döneminin son bulmasıyla gündem yerinden oynadı. Sabah'a konuşan eski başkan Ünal Aysal, Terim'in ayrılığı hakkında çarpıcı yorumlarda bulundu.

Ünal Aysal'dan ayrılık sonrası olay yorum: Fatih Terim'in hocalık süresi çoktan geçmişti

İşte Ünal Aysal'ın açıklamaları:

"İYİ GEÇİNDİLER"

"Her şeyin bir süresi var. Fatih Terim'in hocalık süresi çoktan geçmişti. Burak Elmas ile Fatih Terim'in aralarında bir sorun olduğunu sanmıyorum. Güzel geçindiler. Ortak bir kararla ayrılık kararı alınmıştır.

"YOĞURT YİĞİŞİMİZ FARKLI"

Her yiğidin bir yoğurt yiyişi var. Ben Drogba ve Sneijder'i getirmiştim. Doğrusunun böyle olduğunu Düşündüler. Günün şartlarına göre davrandılar. Bu kararlarını (Transfer politikası) saygı ile karşılamak gerekiyor."

YORUMLAR (2)
500
Lyon; Galatasaray'ın yıldızı Kerem Aktürkoğlu için el yükseltti: Yeni teklif 12 milyon euro Lyon; Galatasaray'ın yıldızı Kerem Aktürkoğlu için el yükseltti: Yeni teklif 12 milyon euro Patrick van Aanholt'u çılgına çeviren olay: Tribünden atılan madde çocuğuna çarptı Patrick van Aanholt'u çılgına çeviren olay: Tribünden atılan madde çocuğuna çarptı Galatasaray'a teknik direktör İsviçre'den mi geliyor? Galatasaray'a teknik direktör İsviçre'den mi geliyor?

Son Dakika Spor Ünal Aysal: Fatih Terim'in hocalık süresi çoktan geçmişti - Son Dakika


Advertisement