Mamak protokolü aşure programında bir araya geldi - Son Dakika
Toplum

Mamak protokolü aşure programında bir araya geldi

Mamak protokolü aşure programında bir araya geldi

Mamak Belediyesi, Muharrem ayı vesilesi ile Küçük Kayaş Mahallesi'nde aşure programı düzenledi.

29.08.2021 10:16  Güncelleme: 11:39

Mamak Belediyesi, Muharrem ayı vesilesi ile Küçük Kayaş Mahallesi'nde aşure programı düzenledi.

Programa Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Ankara Milletvekili Fatih Şahin, Mamak Kaymakamı Ali Sırmalı, Mamak Belediye Başkanı Murat Köse, Mamak Eski Belediye Başkanı Gazi Şahin, AK Parti Mamak İlçe Başkanı Erhan Sarıgöl, MHP Mamak İlçe Başkanı Mustafa Esen, Mamak Müftüsü Necmettin Saydan, Küçük Kayaş mahalle muhtarı ve çok sayıda vatandaş katıldı. Paylaşmanın simgesi haline gelen aşure gününün İslam Alemi'ne hayırlar getirmesini dileyen Köse, "Bizler birlik ve beraberlik içinde bu topraklarda kardeşçe yaşıyoruz. Bu acı bizim acımız. Rabbim Can'larımızla birliğimizi ve dirliğimizi daim eylesin" dedi.

Birlik ve beraberlik içinde yaşamaya devam edeceğiz Birlik ve beraberlik mesajı veren Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Ankara Milletvekili Fatih Şahin "Binlerce yıldır bu topraklarda omuz omuza, yürek yüreğe yaşıyoruz ve yaşamaya da devam edeceğiz. Rabbim birliğimizi, beraberliğimizi, kardeşliğimizi daim eylesin. Bizi bugün, bu programda buluşturan Mamak Belediyesi Başkanı Murat Köse'ye teşekkürlerimi iletiyorum" dedi.

Esnafımızın fikirleri önemsiyoruz Aşure programı sonrası Ak Parti Milletvekili Fatih Şahin, Mamak Belediye Başkanı Murat Köse ve Mamak İlçe Başkanı Erhan Sarıgöl Küçük Kayaş Mahallesi'nde esnaf turuna çıktı. İşyerlerine gerçekleştirdiği ziyarette, esnafa hayırlı işler ve bereketli kazançlar dileyen heyet, vatandaşlarla da hasbihal ederek gönüllerine dokundu. Genç, yaşlı herkesin ilgi gösterdiği ziyarette, ilçenin gelişmesinde önemli rol oynayan esnafla yapılan istişarenin önemine vurgu yapan Mamak Belediye Başkanı Murat Köse, "Esnaflarımızın ve vatandaşımızın talepleri, fikirleri bizim için hep birinci öncelik olmuştur. Çünkü onlara hizmet etmek için buradayız. Halkımıza hizmet ediyoruz ve halkımız için yaptığımız her güzel iş, vatandaşlarımız kadar bizi de mutlu ediyor" dedi.

Kaynak: Habermetre

Son Dakika Toplum Mamak protokolü aşure programında bir araya geldi - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement