Son Dakika Son Dakika Son Dakika
Son dakika Trabzon Valiliği haberleri, Trabzon Valiliği son dakika, son dakika Trabzon Valiliği

Son Dakika Trabzon Valiliği Haberleri

Son dakika Trabzon Valiliği haberlerini buradan takip edebilirsiniz. En son trabzon valiliği haberleri anında burada.


 • Dün Dün 16:19 Trabzon'da Engelliler Günü Programı Düzenlendi

  Trabzon'da Engelliler Günü Programı Düzenlendi Trabzon'da 3 Aralık Dünya Engelliler Günü dolayısıyla düzenlenen programda, il protokolü engelli bireyler ve aileleriyle bir araya geldi. Programda, engellilerin yaşamlarını kolaylaştırmak için yapılan çalışmalar ve engelli bireylerin toplumda kabul görmesi konuşuldu.

 • 02.12.2023 02 Ara 22:46 Trabzon'da fırtınada kaybolan lise öğrencilerinin cansız bedenlerine ulaşıldı

  Trabzon'da fırtınada kaybolan lise öğrencilerinin cansız bedenlerine ulaşıldı Trabzon'da fırtınalı havada denizde kaybolan lise öğrencileri Uğurcan Korkmaz ve Emir Berke Aşık'ın cansız bedenlerine 5 gün sonra ulaşıldı. Öğrenciler gözyaşlarıyla toprağa verildi.

 • 02.12.2023 02 Ara 13:58 Trabzon'da Fırtınada Kaybolan Lise Öğrencileri Toprağa Verildi

  Trabzon'da Fırtınada Kaybolan Lise Öğrencileri Toprağa Verildi Trabzon'da fırtınalı havada denizde kaybolan lise öğrencileri Uğurcan Korkmaz ve Emir Berke Aşık'ın cansız bedenleri bulunduktan sonra gözyaşlarıyla toprağa verildi. Uğurcan Korkmaz Gümüşhane'de, Emir Berke Aşık ise Trabzon'da defnedildi.

 • 01.12.2023 01 Ara 22:32 Trabzon Valisi: Okul ve yurttaki ihmal iddialarına ilişkin soruşturma devam ediyor

  Trabzon Valisi: Okul ve yurttaki ihmal iddialarına ilişkin soruşturma devam ediyor Trabzon Valisi Aziz Yıldırım, Beşikdüzü ilçesinde kaybolan lise öğrencisinin cesedine ulaşıldığını ve idari ve adli soruşturmaların sürdüğünü belirtti. Vali Yıldırım, olayın üzerindeki incelemelerin devam ettiğini ve gerekenlerin yapılacağını söyledi.

 • 01.12.2023 01 Ara 15:48 Denizde kaybolan 2 liseliden Uğurcan'ın cansız bedenine ulaşıldı

  Denizde kaybolan 2 liseliden Uğurcan'ın cansız bedenine ulaşıldı Trabzon Valisi Aziz Yıldırım, denizde kaybolan 2 liseliden Uğurcan Korkmaz'ın cansız bedenine ulaşıldığını açıkladı. Arama çalışmaları devam ediyor.

 • 01.12.2023 01 Ara 13:09 Trabzon Valisi Yıldırım: 'Soruşturma açıldı, 2 müfettiş geldi'

  Trabzon Valisi Yıldırım: 'Soruşturma açıldı, 2 müfettiş geldi' Denizde kaybolan 2 liseliden Uğurcan'ın cansız bedenine ulaşıldı. Trabzon Valisi Aziz Yıldırım, olayla ilgili açıklamalarda bulundu ve soruşturma başlatıldığını belirtti.

 • 30.11.2023 30 Kas 19:23 Türkiye ve Azerbaycan'ın Kardeşliği Güçlerine Güç Katıyor

  Türkiye ve Azerbaycan'ın Kardeşliği Güçlerine Güç Katıyor Azerbaycan'ın Ankara Büyükelçisi Reşad Memmedov, Türkiye ve Azerbaycan'ın kardeşliğinin birbirine yük ya da problem yaratan arkadaşlık, kardeşlik değil, güçlerine güç katan kardeşlik olduğunu söyledi. Memmedov, Türkiye ile Azerbaycan'ın dostluk siyaseti kurduğunu belirtti ve enerji alanındaki işbirliklerinin önemine vurgu yaptı.

 • 28.11.2023 28 Kas 15:45 DOKA'nın 160. Yönetim Kurulu Toplantısı Giresun'da Gerçekleştirildi

  DOKA'nın 160. Yönetim Kurulu Toplantısı Giresun'da Gerçekleştirildi Doğu Karadeniz Kalkınma Ajansı'nın (DOKA) 160. Yönetim Kurulu Toplantısı, Giresun'da gerçekleştirildi. Toplantıda, DOKA'nın 2014-2023 Bölge Planı döneminde gerçekleştirdiği faaliyetler değerlendirildi ve 2024-2028 TR90 Bölge Planı görüşüldü. Ayrıca, gelecek 3 yılda uygulanması planlanan program önerileri ele alındı ve DOKA'nın yönetim ve operasyonel süreçleri gözden geçirildi.

 • 28.11.2023 28 Kas 11:43 Vali Yıldırım, kaybolan öğrencilerin arama çalışmalarını inceledi

  Vali Yıldırım, kaybolan öğrencilerin arama çalışmalarını inceledi Trabzon Valisi Aziz Yıldırım, Beşikdüzü ilçesinde denizde kaybolan lise öğrencileri Uğurcan Korkmaz ve Emir Berke Aşık'ı arama çalışmalarının sürdürüldüğü bölgeye gelerek incelemelerde bulundu. Vali Yıldırım, ailelere destek verirken, dalgaların arama çalışmalarını güçleştirdiğini belirtti.

 • 28.11.2023 28 Kas 11:34 Trabzon Valisi, kaybolan öğrencilerin aileleriyle görüştü

  Trabzon Valisi, kaybolan öğrencilerin aileleriyle görüştü Trabzon Valisi Azil Yıldırım, Beşikdüzü ilçesinde kaybolan 2 lise öğrencisini arama çalışmalarını inceleyerek, öğrencilerin aileleriyle görüştü. Arama çalışmaları sürerken Vali Yıldırım, vatandaşlara meteoroloji uyarılarına uymaları konusunda tavsiyelerde bulundu.

 • 27.11.2023 27 Kas 17:59 Trabzon'da Dalgalara Kapılan 2 Gencin Arama Çalışmaları Devam Ediyor

  Trabzon'da Dalgalara Kapılan 2 Gencin Arama Çalışmaları Devam Ediyor Trabzon'un Beşikdüzü ilçesinde dalgalara kapılan 2 genci arama çalışmaları ile ilgili Trabzon Valiliği yazılı bir açıklama yaptı. Arama kurtarma çalışmaları sürerken, kaybolan iki vatandaşın kimlik belirleme çalışması da devam ediyor.

 • 26.11.2023 26 Kas 22:37 Trabzon'da çıkan yangın yağmurun etkisiyle kontrol altına alındı

  Trabzon'da çıkan yangın yağmurun etkisiyle kontrol altına alındı Trabzon'un Sürmene ilçesinde çıkan yangın, şiddetli rüzgarın etkisiyle büyüdü. Ancak yağmurun başlamasıyla yangın kontrol altına alındı. İtfaiye ekipleri ve tedbir amaçlı olarak tahliye edilen evlerdeki vatandaşlar güvenli bir şekilde yerleştirildi. Yangında dumandan etkilenen 3 itfaiye eri hastanede tedbir amaçlı müşahede altına alındı. Şiddetli yağışla birlikte yangın büyük ölçüde kontrol altına alındı ve soğutma çalışmaları devam ediyor.

 • 26.11.2023 26 Kas 22:22 Trabzon'da Orman Yangını; 3 İtfaiye Eri Dumandan Etkilendi

  Trabzon'da Orman Yangını; 3 İtfaiye Eri Dumandan Etkilendi Trabzon'un Sürmene ilçesinde çıkan orman yangınında 3 itfaiye eri dumandan etkilendi. Yangının yayıldığı bölgede evler boşaltıldı.

 • 26.11.2023 26 Kas 22:16 Trabzon'un dört bir yanından gelen yangın ihbarları ekipleri teyakkuza geçirdi

  Trabzon'un dört bir yanından gelen yangın ihbarları ekipleri teyakkuza geçirdi Trabzon'un Ortahisar, Maçka, Yomra, Sürmene ilçeleri başta olmak üzere birçok noktada orman, örtü, trafo ve ev yangınları çıktı. İtfaiye ekipleri yangın ihbarları sonra teyakkuza geçti. Trabzon Valisi Aziz Yıldırım, yangınlara ilişkin ''Akçaabat ve Maçka'daki yangınlar söndürüldü, Sürmene'deki yangını söndürmeye çalışıyoruz.'' dedi.

 • 23.11.2023 23 Kas 13:17 Trabzon Valisi Aziz Yıldırım'dan Öğretmenler Günü Mesajı

  Trabzon Valisi Aziz Yıldırım'dan Öğretmenler Günü Mesajı Trabzon Valisi Aziz Yıldırım, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Yıldırım, öğretmenlerin kalkınma, nitelikli insan kaynağı yetiştirme ve kültürel mirasın aktarılmasında büyük rol oynadığını vurguladı.

 • 21.11.2023 21 Kas 23:15 Özdemir Bayraktar Bilim Merkezi ve Planetaryum açıldı

  Özdemir Bayraktar Bilim Merkezi ve Planetaryum açıldı Özdemir Bayraktar Bilim Merkezi ve Planetaryum açıldı Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mehmet Fatih Kacır: "Geride bıraktığımız son 21 yıla 100 yıllık projeler sığdırdık" "Trabzon'da 'Özdemir Bayraktar Bilim Merkezi' ile Karadeniz'in bilim yolculuğunda yeni bir sayfa açıyoruz" T3 Vakfı Mütevelli...

 • 21.11.2023 21 Kas 18:51 Bakan Kacır "Yapay Zeka ve Robotik Kodlama Merkezi"nin açılışında konuştu Açıklaması

  Bakan Kacır 'Yapay Zeka ve Robotik Kodlama Merkezi'nin açılışında konuştu Açıklaması Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mehmet Fatih Kacır, "Türkiye Yüzyılı'nda daha büyük başarı hikayeleri oluşturmak için tıpkı milli SİHA'larımızı ve Türkiye'nin otomobilini geliştirirken olduğu gibi yenilikçi teknolojilerde yetkinliklerimizi daha da güçlendirmeye odaklanacağız." dedi.

 • 21.11.2023 21 Kas 13:24 Selçuk Bayraktar "Özdemir Bayraktar Planetaryum ve Bilim Merkezi"nin açılışında konuştu Açıklaması

  Selçuk Bayraktar 'Özdemir Bayraktar Planetaryum ve Bilim Merkezi'nin açılışında konuştu Açıklaması Baykar Yönetim Kurulu Başkanı ve Teknoloji Lideri Selçuk Bayraktar, "20 senelik milli SİHA mücadelemizde kendi sınıfında dünyanın en iyileri olan SİHA'ları geliştirmeyi başardık.

 • 21.11.2023 21 Kas 12:41 Bakan Kacır "Özdemir Bayraktar Planetaryum ve Bilim Merkezi"nin açılışında konuştu Açıklaması

  Bakan Kacır 'Özdemir Bayraktar Planetaryum ve Bilim Merkezi'nin açılışında konuştu Açıklaması Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mehmet Fatih Kacır, "Türkiye bugün kritik teknolojilerin pazarı değil, bu teknolojileri üretebilen bir ülke konumuna gelmiştir.

 • 15.11.2023 15 Kas 21:50 KKTC'nin kuruluşunun 40. kuruluş yıl dönümü dolayısıyla Trabzon'da resepsiyon

  KKTC'nin kuruluşunun 40. kuruluş yıl dönümü dolayısıyla Trabzon'da resepsiyon Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nin (KKTC) 40. kuruluş yıl dönümü dolayısıyla Trabzon'da resepsiyon düzenlendi.

 • 15.11.2023 15 Kas 16:51 Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş'ın Annesi Binnaz Erbaş Son Yolculuğuna Uğurlandı

  Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş'ın Annesi Binnaz Erbaş Son Yolculuğuna Uğurlandı Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş'ın annesi Binnaz Erbaş, Ordu'da düzenlenen cenaze töreniyle toprağa verildi. Cenaze namazını Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş kıldırdı.

 • 14.11.2023 14 Kas 13:55 Trabzonspor eski yöneticisi ve Üsküdar Belediyespor başkanı Muammer Saka toprağa verildi

  Trabzonspor eski yöneticisi ve Üsküdar Belediyespor başkanı Muammer Saka toprağa verildi Trabzonspor eski yöneticisi ve Hentbol Kadınlar Süper Lig ekiplerinden Üsküdar Belediyespor'un kulüp başkanı Muammer Saka, Azerbaycan'da kalp krizi geçirerek hayatını kaybetti. Saka'nın cenazesi Trabzon'a getirilerek İskenderpaşa Camisi'nde düzenlenen cenaze töreninin ardından aile kabristanlığında defnedildi.

 • 09.11.2023 09 Kas 10:34 Trabzon Valisi Yıldırım'dan "10 Kasım" mesajı

  Trabzon Valisi Yıldırım'dan '10 Kasım' mesajı Trabzon Valisi Aziz Yıldırım, Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün vefatının 85'inci yılı dolayısıyla mesaj yayımladı.

 • 07.11.2023 07 Kas 17:37 Trabzon'da trafik kazasında hayatını kaybeden polis memuru toprağa verildi

  Trabzon'da trafik kazasında hayatını kaybeden polis memuru toprağa verildi Hakkari'nin Yüksekova ilçesindeki trafik kazasında hayatını kaybeden polis memurunun cenazesi, Trabzon'un Of ilçesinde defnedildi. Özel Harekat Şube Müdürlüğünde görevli polis memuru Yavuz Akyüzlü'nün cenaze törenine, ailesi ve yakınlarının yanı sıra birçok yetkili ve vatandaş katıldı.

 • 07.11.2023 07 Kas 16:09 Hakkari'de trafik kazasında hayatını kaybeden polis memuru Trabzon'da toprağa verildi

  Hakkari'de trafik kazasında hayatını kaybeden polis memuru Trabzon'da toprağa verildi Hakkari'nin Yüksekova ilçesinde motosikletiyle geçirdiği trafik kazasında hayatını kaybeden polis memuru Yavuz Akyüzlü, memleketi Trabzon'un Of ilçesinde defnedildi.

 • 06.11.2023 06 Kas 19:45 TBMM Başkanı Kurtulmuş, Trabzon'da Sivil Toplum Buluşması Programı'nda konuştu Açıklaması

  TBMM Başkanı Kurtulmuş, Trabzon'da Sivil Toplum Buluşması Programı'nda konuştu Açıklaması TBMM Başkanı Numan Kurtulmuş, İsrail'in, İslam dünyasının paramparça olmuş, inisiyatifsiz ve hiçbir karar alamayan durumundan güç aldığını belirterek, "Burada da inisiyatif alacak, ortaya çıkıp söz söyleyecek komşu ülkelerimiz başta olmak üzere bütün İslam dünyasının bir uyanışa doğru...

 • 06.11.2023 06 Kas 16:06 TBMM Başkanı Numan Kurtulmuş Trabzon Valiliği'ni ziyaret etti

  TBMM Başkanı Numan Kurtulmuş Trabzon Valiliği'ni ziyaret etti TBMM Başkanı Numan Kurtulmuş, Trabzon'da çeşitli programlara katılmak üzere geldiği sırada Valiliği ziyaret etti. Karadeniz Teknik Üniversitesi'nin açılış töreninin ardından Valilikte kentte yürütülen çalışmalar hakkında bilgi aldı.

 • 06.11.2023 06 Kas 16:01 TBMM Başkanı Kurtulmuş, KTÜ 2023-2024 Akademik Yılı Açılış Töreni'nde konuştu Açıklaması

  TBMM Başkanı Kurtulmuş, KTÜ 2023-2024 Akademik Yılı Açılış Töreni'nde konuştu Açıklaması Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanı Numan Kurtulmuş, Gazze meselesinin yeryüzünde yeni bir hayrın kapılarını da sonuna kadar açtığını belirterek, "Bu hafta sonu Avrupa'nın hemen bütün başkentlerinde, Berlin ve Paris'te yüz binlerce insaf sahibi ortalığa çıktı ve 'Biz insanlık yanındayız.

 • 06.11.2023 06 Kas 14:56 TBMM Başkanı Numan Kurtulmuş İsrail'in saldırılarına tepki gösterdi

  TBMM Başkanı Numan Kurtulmuş İsrail'in saldırılarına tepki gösterdi TBMM Başkanı Numan Kurtulmuş, Birleşmiş Milletler'in İsrail saldırıları karşısındaki tutumunu eleştirerek, İsrail'in barbarlık yaptığını ve Birleşmiş Milletler'in durduramadığını söyledi. Kurtulmuş ayrıca, Türkiye'nin bu coğrafyada sağlam durması gerektiğini vurguladı ve Auschwitz, Srebnenitsa ve Gazze şehirlerinin kaderlerinin birbirine benzediğini belirtti.

 • 03.11.2023 03 Kas 09:24 Çizdiği resimleri sattı, depremde kaybettiği ablası ve eniştesi anısına kütüphane açtı

  Çizdiği resimleri sattı, depremde kaybettiği ablası ve eniştesi anısına kütüphane açtı Çizdiği resimleri sattı, depremde kaybettiği ablası ve eniştesi anısına kütüphane açtı Yaptığı tabloların geliriyle 6 Şubat depreminde kaybettiği öğretmen ablası ve öğretmen eniştesinin anısına Mahallesindeki okula kütüphane yaptırdı Ortaokul mezunu Yıldıray Yıldırım, eserleriyle ünlü...

 • 29.10.2023 29 Eki 20:30 Atatürk Köşkü, Cumhuriyet'in 100. yılında ziyarete açıldı

  Atatürk Köşkü, Cumhuriyet'in 100. yılında ziyarete açıldı Trabzon'da bulunan Atatürk Köşkü, tamamlanan restorasyon süreci sonrası Cumhuriyet'in 100. yıl dönümünde düzenlenen törenle ziyarete açıldı. Köşk, geçen yıl başlatılan restorasyon çalışmalarının tamamlanmasıyla birlikte onarımı biten mobilyalarıyla birlikte yeniden ziyaretçilere kapılarını açtı.

 • 29.10.2023 29 Eki 15:22 Atatürk Köşkü, Cumhuriyet'in 100. Yıl Dönümünde Ziyarete Açıldı

  Atatürk Köşkü, Cumhuriyet'in 100. Yıl Dönümünde Ziyarete Açıldı Trabzon'da bulunan Atatürk Köşkü, tamamlanan restorasyon sürecinin ardından Cumhuriyet'in 100. yıl dönümünde düzenlenen törenle ziyarete açıldı. Köşk, Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün konakladığı ve vasiyetini yazdığı önemli bir tarihi mekan olarak biliniyor. Restorasyon çalışmaları sonucunda köşkün dış cephesi, duvar boyaları, mermerleri ve mobilyaları restore edildi. Açılış törenine Trabzon Valisi, Büyükşehir Belediye Başkanı ve birçok kişi katıldı. Köşk, törenin ardından ziyaretçilere yeniden kapılarını açtı.

 • 29.10.2023 29 Eki 14:41 Orta ve Doğu Karadeniz'de Cumhuriyet'in 100. yıl dönümü kutlamaları

  Orta ve Doğu Karadeniz'de Cumhuriyet'in 100. yıl dönümü kutlamaları Ordu, Trabzon, Bayburt, Giresun, Rize, Artvin ve Gümüşhane'de, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı ve Cumhuriyet'in 100. yıl dönümü dolayısıyla törenler düzenlendi.

 • 28.10.2023 28 Eki 16:25 Trabzon'da Cumhuriyetin 100. Yılına Koşu

  Trabzon'da Cumhuriyetin 100. Yılına Koşu Trabzon Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen halk koşusu ve Uluslararası Trabzon Yarı Maratonu, 'Cumhuriyetin 100'üncü Yılına Koşuyoruz' sloganıyla gerçekleştirildi. Yarışlara binlerce sporcu katılırken, dereceye giren sporcular madalya ve hediyelerle ödüllendirildi.

 • 28.10.2023 28 Eki 15:52 Trabzon ve çevre illerde Cumhuriyet'in 100'üncü yılı kutlanıyor

  Trabzon ve çevre illerde Cumhuriyet'in 100'üncü yılı kutlanıyor Trabzon, Ordu, Giresun, Rize, Gümüşhane, Artvin ve Bayburt'ta, Cumhuriyet'in 100'üncü yılı kutlamaları kapsamında törenler düzenlendi.

 • 28.10.2023 28 Eki 13:25 43'üncü Uluslararası Trabzon Yarı Maratonu Koşuldu

  43'üncü Uluslararası Trabzon Yarı Maratonu Koşuldu Trabzon Büyükşehir Belediyesi tarafından Cumhuriyetin 100. yılı kutlamaları kapsamında 43'üncü Uluslararası Trabzon Yarı Maratonu koşuldu. Koşulan maratonu erkeklerde Kenyalı Meshack Kimutai Kıbıl, kadınlarda Kenaylı Ivyne Lagat kazandı.

 • 27.10.2023 27 Eki 08:37 Trabzon İl İstihdam ve Mesleki Eğitim Kurulu Toplantısı Gerçekleştirildi

  Trabzon İl İstihdam ve Mesleki Eğitim Kurulu Toplantısı Gerçekleştirildi Trabzon İl İstihdam ve Mesleki Eğitim Kurulu 2023 yılı 4. Dönem Olağan Toplantısı Vali Aziz Yıldırım başkanlığında gerçekleştirildi. Toplantıda, Trabzon Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürü Servet Kaba tarafından yapılan sunumda, özel sektör işyerlerine yerleştirilen kişi sayısı, bireysel danışmanlık hizmeti verilen kişi sayısı ve iş arama becerileri eğitimi alan kişi sayısı gibi istihdam ve mesleki eğitimle ilgili veriler paylaşıldı. Vali Aziz Yıldırım ise devletin sağladığı imkanlar ve özel sektör yatırımlarının Trabzon'da istihdamı artırdığını belirterek, çalışmaların devam edeceğini ifade etti.

 • 18.10.2023 18 Eki 12:20 Trabzon Valisi Aziz Yıldırım, Muhtarlar Günü'nü kutladı

  Trabzon Valisi Aziz Yıldırım, Muhtarlar Günü'nü kutladı Trabzon Valisi Aziz Yıldırım, yayımladığı mesajda muhtarlığın önemine vurgu yaparak, muhtarların insan odaklı hizmet anlayışının icrasında vazgeçilmez olduğunu belirtti. Yıldırım, muhtarların ülkenin en uzak yerlerine çağdaş kamu yönetim anlayışını taşıdığını ifade etti ve tüm muhtarları tebrik ederek sağlıklı ve başarılı bir ömür diledi.

 • 17.10.2023 17 Eki 11:55 Trabzon'da NEET PRO tanıtıldı

  Trabzon'da NEET PRO tanıtıldı Trabzon'da, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Avrupa Birliği Mali Yardımlar Dairesi Başkanlığının 'Ne Eğitimde Ne İstihdamda Olan Gençler İçin İşgücü Piyasası Destek Programı' tanıtıldı. Projeye özellikle kadınların yoğun ilgi gösterdiği belirtildi.

 • 12.10.2023 12 Eki 21:48 TRABZON VALİSİ YILDIRIM: HEYELAN VE SEL BASKINLARI KONUSUNDA NEREDEYSE 1'İNCİ SIRADAYIZ

  TRABZON VALİSİ YILDIRIM: HEYELAN VE SEL BASKINLARI KONUSUNDA NEREDEYSE 1'İNCİ SIRADAYIZ TRABZON'da Karadeniz Teknik Üniversitesi'nde düzenlenen 'Uluslararası İnşaat Mühendisliği ve Mimarlık' Konferansı'nın (ICEARC'23) açılışında konuşan Trabzon Valisi Aziz Yıldırım, 'Belki Trabzon depremzede olma ve depremlere uğrama konusunda 3 ve 4'üncü derece kılınabilir ama heyelan ve...

 • 12.10.2023 12 Eki 20:42 Trabzon'da Uluslararası İnşaat Mühendisliği ve Mimarlık Konferansının konusu depremler oldu

  Trabzon'da Uluslararası İnşaat Mühendisliği ve Mimarlık Konferansının konusu depremler oldu Trabzon'da Uluslararası İnşaat Mühendisliği ve Mimarlık Konferansının konusu depremler oldu Prof. Dr. Ahmet Can Altunışık: "Depremde yıkılan Adıyaman'daki İsias Otel, Kahramanmaraş'taki Ebrar Sitesi, Hatay'daki Rönenas binası gibi yapılardaki kusur derecelerini belirlemeye çalışıyoruz"...

 • 06.10.2023 06 Eki 17:02 Trabzon'da arbede sonrası kalp krizi geçiren güvenlik görevlisi hastanede öldü

  Trabzon'da arbede sonrası kalp krizi geçiren güvenlik görevlisi hastanede öldü Trabzon'da yakınlarını ziyaret için hastaneye gelen 2 kişiyle yaşanan tartışmadan sonra kalp krizi geçiren güvenlik görevlisi Ali Kemal Sağlam, tedavi gördüğü hastanede yaşamını yitirdi.

 • 06.10.2023 06 Eki 13:33 Hastanede çıkan arbede sonrası kalp krizi geçirdi, 27 günlük yaşam savaşını kaybetti (2)

  Hastanede çıkan arbede sonrası kalp krizi geçirdi, 27 günlük yaşam savaşını kaybetti (2) GÜVENLİK GÖREVLİSİ SAĞLAM İÇİN TÖRENTrabzon'da 2 ziyaretçi ile çıkan arbededen sonra kalp krizi geçirip, 27 günlük yaşam mücadelesini kaybeden güvenlik görevlisi Ali Kemal Sağlam için Karadeniz Teknik Üniversitesi (KTÜ) Farabi Hastanesi başhekimlik binası önünde tören düzenlendi.

 • 06.10.2023 06 Eki 12:41 Acil serviste arbede sonrası kalp krizi geçirerek yaşam mücadelesini kaybeden güvenlik görevlisi için tören düzenlendi

  Acil serviste arbede sonrası kalp krizi geçirerek yaşam mücadelesini kaybeden güvenlik görevlisi için tören düzenlendi Trabzon'daki Karadeniz Teknik Üniversitesi (KTÜ) Tıp Fakültesi Farabi Hastanesi Acil Servisi'nde alkollü olduğu belirlenen 2 şahsın yakınlarını ziyaret için geldiği hastanede güvenlik görevlileri ile yaşadığı arbede sırasında göğsüne darbe alan ve sonrasında kalp krizi geçiren güvenlik...

 • 04.10.2023 04 Eki 18:06 Trabzon'u 2023 yılının ilk 9 ayında 1 milyon 138 bin 743 yerli ve yabancı turist ziyaret etti

  Trabzon'u 2023 yılının ilk 9 ayında 1 milyon 138 bin 743 yerli ve yabancı turist ziyaret etti Trabzon İl Kültür ve Turizm Müdürü Tamer Erdoğan, 2023 yılının ilk 9 ayında Trabzon'u 1 milyon 138 bin 743 yerli ve yabancı turist ziyaret ettiğini belirterek Temmuz ve Ağustos aylarında en pik seviyenin yaşandığını söyledi.

 • 04.10.2023 04 Eki 14:52 Trabzon'da Özel Gereksinimli Bireyler ve Aileleri İçin Kamp Programı Düzenlendi

  Trabzon'da Özel Gereksinimli Bireyler ve Aileleri İçin Kamp Programı Düzenlendi Trabzon Valiliği ve Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen kamp programıyla özel gereksinimli bireyler ve aileleri, sosyal, kültürel ve sportif faaliyetlere katıldı. Üç gün süren kampta doğada yürüyüş, müzik ve el sanatları gibi çeşitli etkinlikler düzenlendi. Gençlik ve Spor İl Müdürü Lokman Arıcıoğlu, kampa katılanların büyük keyif aldığını ve özel gereksinimli bireylerin gelişimine katkı sağlayan bir deneyim yaşandığını belirtti.

 • 03.10.2023 03 Eki 03:38 Diyanet İşleri Başkanı Erbaş: 'Yeryüzündeki cehalet Kur'an ile aydınlanmayı bekliyor'

  Diyanet İşleri Başkanı Erbaş: 'Yeryüzündeki cehalet Kur'an ile aydınlanmayı bekliyor' Trabzon'da düzenlenen '1461 Hafız İcazet Merasimi'nde konuşan Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş, Müslümanların en şereflilerinin hafızlar olduğunu belirterek, dünyadaki bütün kitapların Kur'an-ı Kerim'i daha iyi anlamak için okunması gerektiğini söyledi. Başkan Erbaş, Kur'an ile beşerin derdine derman olacaklarını ve yeryüzündeki cehaletin Kur'an ile aydınlanmayı beklediğini ifade etti.

 • 02.10.2023 02 Eki 22:30 Diyanet İşleri Başkanı Trabzon Valiliğini Ziyaret Etti

  Diyanet İşleri Başkanı Trabzon Valiliğini Ziyaret Etti Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş, Trabzon'a gerçekleştirdiği ziyarette Vali Aziz Yıldırım tarafından karşılandı. Başkan Erbaş, Trabzon'un güzelliklerini ve gerçekleştirdikleri programları anlatarak memnuniyetini dile getirdi. Ziyarette Diyanet İşleri Başkanlığı yetkilileri de yer aldı.

 • 02.10.2023 02 Eki 19:53 Diyanet İşleri Başkanı Erbaş, Trabzon'da toplu icazet merasimine katıldı Açıklaması

  Diyanet İşleri Başkanı Erbaş, Trabzon'da toplu icazet merasimine katıldı Açıklaması Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş, yeryüzündeki cehaletin Kur'an ile aydınlanmayı beklediğini belirterek, "Kim aydınlatacak?

 • 02.10.2023 02 Eki 18:18 Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş, Mevlid-i Nebi ve Hafız Toplu İcazet Merasimi'ne Katıldı

  Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş, Mevlid-i Nebi ve Hafız Toplu İcazet Merasimi'ne Katıldı Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş, Trabzon'da düzenlenen '2023 yılı Mevlid-i Nebi ve 1461 Hafız Toplu İcazet Merasimi'ne katıldı. Konuşmasında Erbaş, dünyada 2 milyar Müslüman olduğunu ve bu nimetten mahrum olan 6 milyar insan olduğunu belirtti. Ayrıca, hafızların önemine vurgu yaparak, Diyanet İşleri Başkanlığı'nda hafızlarla hizmet etmek istediklerini ifade etti. Erbaş ayrıca, Türkçe'nin zengin bir dil olduğunu ve kavramlarımıza sahip çıkılması gerektiğini söyledi.

Advertisement