Mersin Yenişehir Belediyesi, Çocuk Oyun Gruplarını Yeniledi - Son Dakika
Yaşam

Mersin Yenişehir Belediyesi, Çocuk Oyun Gruplarını Yeniledi

Mersin Yenişehir Belediyesi, geçen ay Özgürlük Parkı'nda yakılarak kullanılamaz hale getirilen çocuk oyun gruplarını yeniledi. Yenilenen oyun grubu birçok farklı özellikle donatıldı.

02.05.2023 13:00  Güncelleme: 13:05

Mersin Yenişehir Belediyesi, geçen ay Özgürlük Parkı'nda yakılarak kullanılamaz hale getirilen çocuk oyun gruplarını yeniledi.

Mersin'in Yenişehir ilçesine bağlı Eğriçam Mahallesi'nde bulunan Yenişehir Belediyesi Özgürlük Parkı'ndaki çocuk oyun grupları geçen ay gece saatlerinde ateşe verilmişti. Yakılan oyun grupları kullanılamaz hale gelmiş, parkta da tahribata neden olmuştu.

Mersin Yenişehir Belediyesi çocukların oyunlar oynayabildiği ve güzel vakit geçirdiği parktaki oyun gruplarını yenilerek hizmete açtı. Yenilenen oyun grubu birçok farklı özellikle donatıldı.

Mersin Yenişehir Belediye Başkanı Abdullah Özyiğit, "Çocuklarımıza sözümüz vardı. Heyecanla yeni oyun gruplarını beklediklerini biliyordum. Yeni oyun alanımız hem daha büyük hem de daha dayanıklı,   çocuklarımızın en güzel anlarına şahitlik etmesini umuyorum. Yaşam alanımızı korumalıyız, bu hepimizin sorumluluğu" dedi.

Mersin Yenişehir Belediyesi, Çocuk Oyun Gruplarını Yeniledi
Kaynak: ANKA

Son Dakika Yaşam Mersin Yenişehir Belediyesi, Çocuk Oyun Gruplarını Yeniledi - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement