10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü - Son Dakika

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü

09.01.2012 11:25
10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü

Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle bir kutlama mesajı yayımladı.

Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle bir kutlama mesajı yayımladı.

Ünver mesajında, günümüzde kamuoyunun ülke ve dünya gelişmeleri karşısında doğru, tarafsız ve objektif bir şekilde bilgilenmesinde medyanın vazgeçilmez bir öneme sahip olduğunu belirtti.

Türk demokrasinin gelişerek kökleşmesinde günümüzün en dinamik meslekleri arasında ilk sıralarda yer alan gazeteciliğin, günümüzde hayatın her alanında yaşanılan gelişmelerle ilgili olarak kamuoyunun doğru, tarafsız ve objektif olarak bilgilenmesi için büyük bir önem arz ettiğini kaydeden Ünver, zorlu bir süreç içerisinde görev yapan gazetecilerin de ciddi fedakarlıklar içerisinde bu mesleği yerine getirdiklerini ifade etti.

Gazetecilerin özellikle ekonomik anlamda yaşadıkları sorunların aşılmasının gerektiğine inandığını belirten Ünver, şöyle devam etti:

"Böylesine önemli bir mesleğin geçmişte uzun yıllar temsilcisi olarak, bu meslekte çalışma gösteren tüm değerli arkadaşlarımın 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Bayramı'nı kutluyorum. Ülkemizdeki her alanda gösterilen büyüme ve gelişme hamlelerinin kamuoyuna etkili ve verimli bir şekilde sunulmasının yanında, ülkemizdeki demokratikleşme sürecine de önemli bir işlerlik kazandıran gazetecilerimizin, zor şartlar altında görev yaptıklarının bilinci içerisindeyim. Yaşadığı yerleşim merkezlerinin sorunları ile çözüm önerilerini kamuoyuna aktaran ve bu şekilde de toplum mekanizmasının daha sağlıklı bir şekilde işlerliğinin sağlanmasına yardımcı olan gazetecilerimizin,yorum ve görüşlerinin de biz idareciler olarak çalışmalarımızda önemli katkılar sağladığına inanıyorum. Bu düşüncelerle tüm gazeteci arkadaşlarımızın 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Bayramını kutluyor, sağlık, mutluluk ve başarı dileklerimi sunuyorum."

- NEVŞEHİR

Kaynak: AA
YORUMLAR
500
Kayseri ve Çevresine Don ve Buzlanma Uyarısı Kayseri ve Çevresine Don ve Buzlanma Uyarısı Kaf-Kaf, 4 maç sonra kalesini gole kapattı Kaf-Kaf, 4 maç sonra kalesini gole kapattı Nevşehir'de 'çay' zamlandı Nevşehir'de 'çay' zamlandı

Son Dakika Yerel 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü - Son Dakika

Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.

Advertisement