18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi'nin 97. Yıl Dönümü Cizre'de de Kutlandı - Son Dakika

18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi'nin 97. Yıl Dönümü Cizre'de de Kutlandı

18.03.2012 18:40
18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi'nin 97. Yıl Dönümü Cizre'de de Kutlandı

Cizre'de, 18 Mart Çanakkale Deniz Zaferi'nin 97.yıldönümü ve Şehitlerini Anma etkinlikleri kapsamında tören düzenlendi.

Cizre'de, 18 Mart Çanakkale Deniz Zaferi'nin 97. yıldönümü ve Şehitlerini Anma etkinlikleri kapsamında tören düzenlendi.

Tören, Cumhuriyet Meydanı'ndaki Atatürk anıtına çelenklerin bırakılması, saygı duruşu ve istiklal marşının okunmasının ardından Metin Bostancıoğlu İlköğretim Okulu'nda devam etti.

Tören, öğrencilerin Çanakkale Deniz Zaferi ile ilgili şiir okumasının ardından ilçedeki ilk ve orta öğretim okulları arasında düzenlenen şiir ve kompozisyon yarışmasında dereceye giren öğrencilere ödüllerinin verilmesi ile sona erdi.

Törene Kaymakam Mehmet Ali Sağlam, Garnizon Komutanı Tankçı Kurmay Albay Erhan Gürler, Belediye Başkan Vekili Nesim Güven, İlçe Emniyet Müdürü Aydın Akkoca, Cumhuriyet Savcısı Hakan Nohut, askeri erkan, kurum yetkilileri, öğretmen ve öğrenciler katıldı.

- ŞIRNAK

YORUMLAR
500
İzmit Körfezi'ni 'Pusula denizanaları' bastı İzmit Körfezi'ni 'Pusula denizanaları' bastı 1915 Çanakkale Köprüsü Gelibolu Triatlonu'nda birinci gün etabı tamamlandı 1915 Çanakkale Köprüsü Gelibolu Triatlonu'nda birinci gün etabı tamamlandı ÇANAKKALE MERKEZLİ UYUŞTURUCU OPERASYONUNDA 23 TUTUKLAMA ÇANAKKALE MERKEZLİ UYUŞTURUCU OPERASYONUNDA 23 TUTUKLAMA
Kaynak: AA

Son Dakika Yerel 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi'nin 97. Yıl Dönümü Cizre'de de Kutlandı - Son Dakika


Advertisement