Ağaç İşleri Odası ve Sfc Entegre, İftarda Buluştu - Son Dakika

Ağaç İşleri Odası ve Sfc Entegre, İftarda Buluştu

21.07.2014 18:31
Ağaç İşleri Odası ve Sfc Entegre, İftarda Buluştu

Kastamonu Ağaç İşleri Odası ile SFC Entegre Orman Ürünleri, birlikte iftar yemeği verdi.

Kastamonu Ağaç İşleri Odası ile SFC Entegre Orman Ürünleri, birlikte iftar yemeği verdi.

Gerçekleştirilen iftar yemeğine Emniyet Müdürü Mustafa Yoldan, AK Parti Merkezi İlçe Başkanı Feridun Öztürk, KATSO Başkanı Selçuk Arslan, Ticaret Borsası Başkanı Sedat İşeri, Ağaç İşleri Odası Başkanı Ergün Can, SFC Yönetim Kurulu Üyesi Ömer Gülamoğlu ve çalışanlar ile çok sayıda davetli katıldı.

İftarda konuşan SFC Entegre Orman Ürünleri Yönetim Kurulu Üyesi Ömer Gülamoğlu, "Gazze ve Suriye'de akan kanların bir an önce durması için hep birlikte dua ediyoruz" dedi. SFC Entegre Orman Ürünlerinin 1976'dan beri sektörde hizmet verdiğini açıklayan Gülemoğlu, firmanın gelişimi ve son durumu hakkında katılımcılara bilgiler verdi.

İftar programında yapılması planlanan "Elimden Tutar Mısın?" projesinin protokol imza ve plaket töreni ise, Vali Şehmuz Günaydın'ın katılmamasından dolayı gerçekleştirilemedi. - KASTAMONU

YORUMLAR
500
Gördes'te AK Parti'nin 21'inci yılına 3 bin kişilik lokma Gördes'te AK Parti'nin 21'inci yılına 3 bin kişilik lokma AK Parti'li Özboyacı: 'Seçim var' desek en hazır olan AK Parti'dir AK Parti'li Özboyacı: 'Seçim var' desek en hazır olan AK Parti'dir AK Parti'nin 21. kuruluş yıl dönümü AK Parti'nin 21. kuruluş yıl dönümü
Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Ağaç İşleri Odası ve Sfc Entegre, İftarda Buluştu - Son Dakika

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement