Agc Başkanı Dişkaya Orhangazi İlköğretim Okulu'nu Ziyaret Etti - Son Dakika
Yerel

Agc Başkanı Dişkaya Orhangazi İlköğretim Okulu'nu Ziyaret Etti

Adıyaman Gazeteciler Cemiyeti (AGC) Başkanı Zeki Dişka ve yönetim kurulu üyeleri, Orhangazi İlköğretim Okulu'nu ziyaret etti.

12.01.2012 14:20

Adıyaman Gazeteciler Cemiyeti (AGC) Başkanı Zeki Dişka ve yönetim kurulu üyeleri, Orhangazi İlköğretim Okulu'nu ziyaret etti.

AGC Başkanı Zeki Dişkaya, ziyarette yaptığı konuşmada, maddi durumları iyi olmayan Orhangazi İlköğretim Okulu öğrencilerine kitap bağışında bulunacaklarını söyledi.

Başkan Dişkaya, öğrencilere çeşitli yardımlarda bulunacaklarını belirterek, şunları kaydetti:

"Orhan Gazi İlköğretim Okulumuz Bursa'ya bir gezi düzenleyecekler. Çocukların en azından dış ilerle irtibat kurmaları ile ilgili yine bu konuda bizden bir destek talepleri oldu ulaşım ile ilgili biz de bu sözü kendilerine verdik. Çocukların gidiş gelişleriyle ilgili desteği vereceğiz. Sınıflar çok güzel 30'ar kişilik sınıflar gerçekten çok güzel çok mutlu olduk. Normal eğitim, ikili değil Okul Müdürü Ramazan Çoban'a teşekkür ediyorum. Çalışmalarından dolayı başarılar diliyorum. Pırıl, pırıl çocuklarımız her şeye layık tuzaklarla dolu bir dönemde. Böyle eğitim öğretim kurumlarımızın böyle güzel ve modern bir hale gelmesi gerçekten beni çok mutlu etti."

Orhan Gazi İlk Öğretim Okul Müdürü Ramazan Çoban ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek şunları kaydetti:

"Adıyaman Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Zeki Dişkaya ve beraberindeki cemiyet yönetim kurulu okulumuza gerek kütüphane için gerek ulaşım için bizlere destek sözü verdiler. İnşallah bizi bahar aylarında bir grup öğrencinin Bursa'ya bir özel okula gezi planlayacak proje kapsamında o gezi için bize o gezinin finansmanı olacaklarından dolayı çok mutluyum."

- ADIYAMAN

Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Agc Başkanı Dişkaya Orhangazi İlköğretim Okulu'nu Ziyaret Etti - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement