AK Parti Bulancak Divan Toplantısı Yapıldı - Son Dakika

AK Parti Bulancak Divan Toplantısı Yapıldı

05.06.2014 11:32
AK Parti Bulancak Divan Toplantısı Yapıldı

AK Parti Bulancak İlçe Başkanlığında, ilçe divan toplantısı yapıldı.

AK Parti Bulancak İlçe Başkanlığı'nda ilçe divan toplantısı yapıldı.

İlçe Başkanı İbrahim Akoğlu başkanlığında yapılan divan toplantısına AK Parti Giresun İl Başkanı Hasan Aydın,  İl Başkan Yardımcısı Kenan Tatlı, Belediye Başkan Vekili Mithat Aydın, Kadın Kolları Başkanı Dilara Telli Mutlu, Gençlik Kolları Başkanı Ali Salih, İl Genel Meclis üyeleri, Belediye Meclis üyeleri ve partililer katıldı.

AK Parti İlçe Başkanı Akoğlu, toplantıda yaptığı konuşmada, Belediye Başkanı Recep Yakar'ın seçim öncesi vaadinin doğalgaz olduğunu belirtti.

Yakar'a gereken desteğin verilmesini isteyen Akoğlu, "Bütün Bulancak halkı doğalgaz konusunda gereken desteği vermelidir. Bulancak'ta doğalgaza abonelik süreci hızlı bir şekilde devam etmektedir. Bulancak Ziraat Bankası'na doğalgaz abonelik işlemleri için 365 lira gibi cüzi bir miktar abonelik ücreti yatırmamız bu işin ilk etabıdır. Bu bir fırsattır. Önce bizler üzerimize düşeni yapacağız, gerekeni yapacağız. Devletin de desteğini arkamıza alacağız" dedi.

Cumhurbaşkanlığı seçimlerine de değinen Akoğlu, şöyle devam etti:

"Önümüzde yerel ve genel seçimlerden de önemli bir seçim var. Çünkü Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanını seçecek. Geniş yetkilerle donatılmış bir Cumhurbaşkanı, halkın seçtiği bir Cumhurbaşkanı, hükümetin kurulmasında, bakanlar kurulunun toplanmasında, bakanların çalışmalarının kontrol noktasında, her yerde etkili ve yetkili olan bir Cumhurbaşkanı. Dürüst, akıllı, ülkesini kendisinden ve ailesinden çok seven bir Cumhurbaşkanı. Ülkenin gündemi bu. Bizim gönlümüzden geçen Cumhurbaşkanı bu. Artık zalime geçit yok, menfaatçilik yok, yandaşçılık yok. Hak ve adalet var, ülke çıkarları var, yol ve su var, sağlık var, hizmet var. Dilediğini kendi yapan bir ülke var, Recep Tayyip Erdoğan var. Adam gibi adam var. İşte gönlümüzdeki Cumhurbaşkanı. Bizler canı gönülden sayın Başbakanımızı Cumhurbaşkanı olarak görmek istiyoruz." - Giresun

Kaynak: AA

Son Dakika Yerel AK Parti Bulancak Divan Toplantısı Yapıldı - Son Dakika


Advertisement