AK Parti Hafik İlçe Başkanı Esen: "İlçemizde Sanayimiz ve Çalışma Alanı Olmaması Nedeniyle Gençlerimiz Boşta Geziyor. Biz de Bu Sorunu Aşmak İçin İstanbul'daki Büyük Yatırımcılarımızı Hafik'e Yatırım Yaptırmak İçin Teşvik Edici Bir Pozisyon Alacağız" - Son Dakika

AK Parti Hafik İlçe Başkanı Esen: "İlçemizde Sanayimiz ve Çalışma Alanı Olmaması Nedeniyle Gençlerimiz Boşta Geziyor. Biz de Bu Sorunu Aşmak İçin İstanbul'daki Büyük Yatırımcılarımızı Hafik'e Yatırım Yaptırmak İçin Teşvik Edici Bir Pozisyon Alacağız"

03.01.2012 12:20
AK Parti Hafik İlçe Başkanı Esen: "İlçemizde Sanayimiz ve Çalışma Alanı Olmaması Nedeniyle Gençlerimiz Boşta Geziyor. Biz de Bu Sorunu Aşmak İçin İstanbul'daki Büyük Yatırımcılarımızı Hafik'e Yatırım Yaptırmak İçin Teşvik Edici Bir Pozisyon Alacağız"

"İlçemizde sanayimiz ve çalışma alanı olmaması nedeniyle gençlerimiz boşta geziyor.

AK Parti Hafik İlçe başkanı Muttalip Mesut Esen,

"İlçemizde sanayimiz ve çalışma alanı olmaması nedeniyle gençlerimiz boşta geziyor. Biz de bu sorunu aşmak için İstanbul'daki büyük yatırımcılarımızı Hafik'e yatırım yaptırmak için teşvik edici bir pozisyon alacağız" dedi.

Esen, yaptığı açıklamada, göreve geldikten sonra ilçede yapmak istediği çalışmalar hakkında bilgi verdi. Esen, ilçede daha önce kütüphane yapılması için tahsis edilen arsaya, kütüphanenin yapılması için ellerinden gelen çabayı göstereceklerini ifade etti.

Hafik'teki altyapı çalışmaları nedeniyle bozulan yolların yapımı için de gereken çabayı göstereceklerini belirterek, "Yaz sezonu içerisinde ilçe merkezindeki caddemize 70 bin metre kare kilit parke taşı döşenecek. Mahalle araları bağlantılarımıza da asfalt yaptıracağız" dedi.

İlçede sanayi ve çalışma alanı olmaması nedeniyle gençlerin boşta gezdiğini de anlatan Esen, "Biz de bu sorunu aşmak için İstanbul'daki büyük yatırımcılarımızı Hafik'e yatırım yaptırmak için teşvik edici bir pozisyon alacağız. Bunu da nasıl yapacağız. İstanbul'dan ilçemize iş yapmak isteyen iş adamlarımıza, buradan arsa tahsisi ve altyapı tahsisini belediyemizle birlikte yapıp, iş adamlarımızın emrine sunup, burada yatırım yapmaları için elimizden gelen gayreti göstereceğiz" dedi.

- SİVAS

Kaynak: AA
YORUMLAR
500
AK PARTİ İSTANBUL TEŞKİLATINDA TEMAYÜL YOKLAMASI AK PARTİ İSTANBUL TEŞKİLATINDA TEMAYÜL YOKLAMASI AK PARTİ İSTANBUL TEŞKİLATINDA TEMAYÜL YOKLAMASI AK PARTİ İSTANBUL TEŞKİLATINDA TEMAYÜL YOKLAMASI AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki temayül yoklamasında konuştu Açıklaması AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki temayül yoklamasında konuştu Açıklaması

Son Dakika Yerel AK Parti Hafik İlçe Başkanı Esen: 'İlçemizde Sanayimiz ve Çalışma Alanı Olmaması Nedeniyle Gençlerimiz Boşta Geziyor. Biz de Bu Sorunu Aşmak İçin İstanbul'daki Büyük Yatırımcılarımızı Hafik'e Yatırım Yaptırmak İçin Teşvik Edici Bir Pozisyon Alacağız' - Son Dakika


Advertisement