Niğde'de AK Partili Kavaklıoğlu ve Özegen Mazbatalarını Aldı - Son Dakika

Niğde'de AK Partili Kavaklıoğlu ve Özegen Mazbatalarını Aldı

Niğde\'de AK Partili Kavaklıoğlu ve Özegen Mazbatalarını Aldı
Son Güncelleme: 10.11.2015 21:08

AK Parti'den Niğde milletvekili seçilen Alparslan Kavaklıoğlu ve Erdoğan Özegen mazbatalarını aldı.

AK Parti'den Niğde milletvekili seçilen Alparslan Kavaklıoğlu ve Erdoğan Özegen'e mazbataları verildi.

Niğde Adliyesinde İl Seçim Kurulu Birol Küçük'ten mazbatasını alan Kavaklıoğlu ve Özegen partililerin tebriklerini kabul etti.

Kavaklıoğlu, burada gazetecilere yaptığı açıklamada, farklı bir seçim süreci yaşadıklarını söyledi.

Milletin ve hemşehrilerinin teveccühüyle muhteşem bir sonuç aldıklarını belirten Kavaklıoğlu, "Partimizce 3-0 çıkarmayı hedeflemiştik. Onu başaramadık ama bir rekor kırdık. 7 Haziran seçimlerinin üzerinde çok oy aldık. Milli iradeye teşekkür ediyoruz. Türkiye'nin geleceğine el koydular ve Türkiye'nin önünü açtılar, hepsine teşekkür ediyoruz" dedi.

Özegen ise demokrasinin güzel bir tezahürünü yaşadıklarını ifade ederek, Niğdeli hemşehrilerine seçim süresince göstermiş oldukları ilgi ve destekten dolayı teşekkür etti.

Seçim kampanyası boyunca özverili bir şekilde katkıda bulunanlardan haklarını helal etmelerini isteyen Özegen, "Seçim kampanyasını özellikle dikkatli ve itinayla yaptık. Mümkün olduğu kadar çevreye, insanlara saygıyı en üst seviyede tuttuk. Türkiye hedeflerine emin adımlarla yürüyor. Bu başarının sahibi bu kararın sahibi yüce Türk milletidir. Niğde'de de hemşehrilerimizdir. Ülkemiz ve milletimiz için hayırlı olsun" şeklinde konuştu.

Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Niğde'de AK Partili Kavaklıoğlu ve Özegen Mazbatalarını Aldı - Son Dakika


Advertisement