AK Parti Tepebaşı İlçe Başkanlığı Köy Danışma Meclisi Toplantıları - Son Dakika
Yerel

AK Parti Tepebaşı İlçe Başkanlığı Köy Danışma Meclisi Toplantıları

AK Parti Tepebaşı Merkez İlçe yönetimi, Yukarı Kartal köyünde 14 köy muhtar ve köy başkanlarının katılımıyla Köy Danışma Meclisi toplantısını yaptı.

02.01.2012 16:26
Twitter'da Paylaş Facebook'da Paylaş WhatsApp'da Paylaş

AK Parti Tepebaşı Merkez İlçe yönetimi, Yukarı Kartal köyünde 14 köy muhtar ve köy başkanlarının katılımıyla Köy Danışma Meclisi toplantısını yaptı.

Toplantıya, AK Parti Eskişehir Milletvekilleri Salih Koca, Ülker Can, AK Parti İl Başkanı Süleyman Reyhan, Tepebaşı İlçe Başkanı Vahap Ata, İl Genel Meclis Başkanı Ahmet Yapıcı, Belediye Meclis üyeleri, İl Genel Meclis üyeleri, AK Parti İl Yönetim Kurulu üyeleri, Tepebaşı İlçe Yönetim Kurulu üyeleri, Tepebaşı İlçe Kadın Kolları Başkanı ve Gençlik Kolları başkanları ile köy sakinleri katıldı.

Koca, yaptığı konuşmada, sadece seçim öncesi değil seçimden sonrada vatandaşlarla bir araya geldiklerini belirterek, köy köy, mahalle mahalle gezip, halkın sıkıntılarını çözeceklerini kaydetti.

Türkiye'nin 2023 vizyonunu bulunduğunu ifade eden Koca, "Vizyonumuz ileri demokrasi, büyük bir ekonomi, güçlü bir toplum, yaşanabilir bir çevre ve marka şehirlerle lider ülke Türkiye'dir. Bu kapsamda Anayasa değişikliği çalışmalarımız sürmektedir. 2023 hedefimizde kişi başına düşen milli gelir 25 bin dolar, ihracatımız 500 milyar dolar, duble yollarımız 35 bin kilometre, hızlı tren demiryolu ağı 10 bin kilometre olacaktır. 500 bin toplu konut yaptık, 500 bin toplu konut daha yapacağız. Kendi gemimizi yaptık, diğer askeri silah ve teçhizatı da kendimiz üreteceğiz" diye konuştu.

Can da Eskişehir'e KÖYDES kapsamında bugüne kadar 57 milyon lira aktarıldığını belirterek, Eskişehir'e yeni bir devlet hastanesi ve kampüs hastane yapılacağını ifade etti.

Ata da kongrenin ardından vakit kaybetmeden çalışmalara başladıklarını ifade ederek, Köy Danışma Meclisi toplantılarını kongrenin hemen ardından başlattıklarını kaydetti.

Yapıcı ve İl Genel Meclis üyesi Dündar Ünlü da İl Genel Meclisi tarafından yapılan çalışmalar hakkında bilgi verdi.

Toplantıda köy muhtarları ve köy başkanları fikir ve görüşlerini belirtti.

- ESKİŞEHİR

Kaynak: AA

Son Dakika Yerel AK Parti Tepebaşı İlçe Başkanlığı Köy Danışma Meclisi Toplantıları - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?

 • CHP Genel Başkanı Özel: DEM Parti ile herhangi bir ittifak yok
  22:02 CHP Genel Başkanı Özel: DEM Parti ile herhangi bir ittifak yok

  CHP Genel Başkanı Özgür Özel, katıldığı canlı yayında, "DEM Parti ile CHP arasında ittifak var mı?" sorusuna yanıt verdi. Özel, "Bunu kaç kere söylesin CHP. Bu CHP'nin tek başına girdiği bir seçim. Herhangi bir ittifak yok. Ne onların bize kayıtsız şartsız desteği söz konusu ne bizim onlara desteğimiz var. DEM'le imza, yazı, protokol yok böyle bir şey. Kandille anlaşmaya çalışanların, resmi heyet yollayanların geçmişte yaptıkları ortada." dedi.

 • Fatura yine çok kabarık! PFDK Süper Lig devlerine ceza yağdırdı
  21:18 Fatura yine çok kabarık! PFDK Süper Lig devlerine ceza yağdırdı

  Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu, Süper Lig devleri Galatasaray, Fenerbahçe ve Beşiktaş'a bu hafta yaşanan olaylardan dolayı para cezası verdi. Beşiktaş'a 1 milyon 20 bin TL, Fenerbahçe'ye 512 bin TL ve Galatasaray'a 400 bin TL ceza verildi.

 • Özgür Özel ve Bahçeli arasında Atatürk polemiği
  21:04 Özgür Özel ve Bahçeli arasında Atatürk polemiği

  CHP lideri Özgür Özel, MHP Genel Başkanı Bahçeli'nin kendisine yönelik ''Özgür Bey'in akıl sağlığı yerinde mi? Atatürk öldü. Kendisi ruh mu çağırmış da Atatürk'le görüşmüş'' sözlerine yanıt verdi. Özel, ''Atatürk öldü diyorsan, sen bu Cumhuriyet düşmanlarına, Atatürk'e husumet duyanlara, Kurtuluş Savaşı yoktur diyenlere, keşke Yunan kazansaydı diyenlere, koltuk değneği olduğun gün Atatürk senin için öldü'' ifadelerini kullandı.

 • Yayın ihalesi neden iptal edildi? Saran Holding'ten TFF'yi zorda bırakacak açıklama
  20:01 Yayın ihalesi neden iptal edildi? Saran Holding'ten TFF'yi zorda bırakacak açıklama

  Saran Holding, TFF'nin iptal ettiği Süper Lig yayın ihalesi kararına dair sert bir açıklama yayınladı. Açıklamada, ''TFF İhale Komisyonu ile gerçekleşen yüz yüze toplantıda, tarafımıza mevcut yayıncı kuruluşun ihaleden diskalifiye edildiği net olarak beyan edilmiştir. Dolayısıyla bugün gerçekleşen “iptal” daha önce de olduğu gibi, Türk futbolunu esir almış olan mevcut yayıncı ile devam etmenin kılıfıdır'' ifadeleri yer aldı.

 • ABD Başkanı Biden: Gazze'de ateşkes büyük ihtimalle pazartesi gününe kadar sağlanamayacak
  18:56 ABD Başkanı Biden: Gazze'de ateşkes büyük ihtimalle pazartesi gününe kadar sağlanamayacak

  İsrail'in Gazze'ye yönelik saldırıları sürerken ABD Başkanı Joe Biden'dan Ramazan ayında 40 gün ateşkesi öngören müzakere görüşmelerine ilişkin açıklama geldi. Geçtiğimiz günlerde "Gelecek pazartesiye kadar bir ateşkes sağlanacaktır" diyen Biden, yeni açıklamasında ateşkesin yakın zamanda mümkün olmadığını söyledi. Biden, "Gazze'de ateşkes büyük ihtimalle pazartesi gününe kadar sağlanamayacak ancak umudumu koruyorum." dedi.

 • Beşiktaş'tan derbinin hakemi Halil Umut Meler'e: Adil ol
  18:07 Beşiktaş'tan derbinin hakemi Halil Umut Meler'e: Adil ol

  Beşiktaş, Galatasaray ile oynayacakları derbiyi yönetecek hakem Halil Umut Meler hakkında bir açıklama yaptı. Yapılan açıklamada Meler'e adil ve hakkaniyetli olması çağrısında bulunuldu.

 • Ak Parti Antalya Büyükşehir Belediye Başkan adayı Hakan Tütüncü, projelerini açıkladı
  17:31 Ak Parti Antalya Büyükşehir Belediye Başkan adayı Hakan Tütüncü, projelerini açıkladı

  AK Parti Antalya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hakan Tütüncü, Antalya'nın ulaşım sorununu çözmeyi hedeflediğini belirtti. Tütüncü, 5 yılın sonunda ulaşım sorunlarını ortadan kaldırdığı bir Antalya olacağını ifade etti. Ayrıca, 15 yeni güzergah açmayı planladıklarını söyledi.

 • Zehra Güneş servetine servet katmış! Toplam mal varlığı ortaya çıktı
  17:24 Zehra Güneş servetine servet katmış! Toplam mal varlığı ortaya çıktı

  Dünyanın en çok kazanan voleybolcuları arasında yer alan Zehra Güneş'in mal varlığı ortaya çıktı. Elde ettiği kazancı doğru değerlendirmek için finansal stratejilere önem veren Güneş'in, servetinin toplam değeri 4 milyon dolar civarında.

 • Plajda çıplak gezen kadına çivili sopayla saldırdı
  17:06 Plajda çıplak gezen kadına çivili sopayla saldırdı

  ABD'nin Los Angeles kentindeki Venedik Plajı'nda, bir kadının çıplak gezdiğini gören başka bir kadın çivili sopayla saldırmaya başladı. Kendini koruyan çıplak kadın sopayı almayı başardı. Bir türlü vazgeçmeyen elbiseli kadın bu sefer beyzbol sopasıyla saldırıya geçti. Çıplak kadın beyzbol sopasını da almayı başarırken, kavganın nedeni öğrenilemedi. Çevredekiler ise kavgayı izlemek yerine cep telefonlarıyla kayda almayı tercih etti.


Advertisement