Akaryakıt Kaçakçılığı ile Mücadele Eylem Planı Koordinasyon Toplantısı - Son Dakika
Yerel

Akaryakıt Kaçakçılığı ile Mücadele Eylem Planı Koordinasyon Toplantısı

Akaryakıt Kaçakçılığı ile Mücadele Eylem Planı Koordinasyon Toplantısı

Toplantı, Bilecik Valisi Nayir başkanlığında yapıldı.

04.04.2014 18:45

Bilecik Valisi Ahmet Hamdi Nayir başkanlığında Akaryakıt Kaçakçılığı ile Mücadele Eylem Planı Koordinasyon toplantısı yapıldı.

Valilik Toplantı Salonu'nda gerçekleştirilen toplantıda, İl Jandarma Komutanlığı sorumluluk bölgesinde bulunan bazı akaryakıt bayilerinin farklı dağıtıcı firmalardan ürün alan akaryakıt bayilerine ait ürünleri akaryakıt istasyonlarında satışa sunmaları, madeni yağ satışı yapan firmaların nakliye firmalarınca kullanılan araçlara yakıt olarak madeni yağ satışı yapmaları ve bölgede bulunan akaryakıt bayileri ile madeni yağ üretim tesislerinin denetimlerinin yapılabilmesi için karma denetim gruplarının teşkil edilmesi görüşüldü.

Ayrıca, İl Emniyet Müdürlüğü, Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ile İl Jandarma Komutanlığınca hazırlanan kaçakçılıkla ilgili sunum yapıldı.

Programa, İl Jandarma Komutanı Albay Alper Sır, İl Emniyet Müdürü Eyüp Özudoğru, Vali Yardımcısı Halil İbrahim Acır, Cumhuriyet savcısı Murat Ağaoğlu, Bursa Gümrük Muhafaza Bölge Amiri Mükerrem Koçak ve Ticaret İl Müdür Vekili Şinasi Balta katıldı. - Bilecik

Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Akaryakıt Kaçakçılığı ile Mücadele Eylem Planı Koordinasyon Toplantısı - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement