Akçadağ'da Şehit Uzman Çavuş Aslan İçin Mevlit Okundu - Son Dakika
Yerel

Akçadağ'da Şehit Uzman Çavuş Aslan İçin Mevlit Okundu

Akçadağ\'da Şehit Uzman Çavuş Aslan İçin Mevlit Okundu

Akçadağ’da, Hakkari’nin Çukurca ilçesinde teröristlerle çıkan çatışmada şehit olan Uzman Çavuş Gökhan Aslan için mevlit okundu.

20.05.2016 14:38

Akçadağ'da, Hakkari'nin Çukurca ilçesinde teröristlerle çıkan çatışmada şehit olan Uzman Çavuş Gökhan Aslan için mevlit okundu.

Akçadağ Ülkü Ocakları Başkanlığı geçtiğimiz günlerde Hakkari'nin Çukurca ilçesinde teröristlerle çıkan çatışmada şehit olan Uzman Çavuş Gökhan Aslan için mevlit-i şerif okuttu. Şehit Uzman Çavuş Gökhan Aslan'ın babası Ömer Aslan'ın yanı sıra yüzlerce vatandaşın katılımı ile okunan mevlit-i şerifin ardından şehitlerin ruhu için dualar edildi.

Akçadağ Ülkü Ocakları İlçe Başkanı Hüseyin Tursun, kolluk kuvvetlerinin dış mihraplara karşı verdiği mücadeleye ve ülkenin güvenliği açısından önemine değinerek, terörle mücadelede şehit olan polis ve askerler için Allah'tan rahmet diledi. Gazi ve yaralılara, Türk Silahlı Kuvvetlerine, emniyet mensuplarına minnet ve şükranlarını sunan Tursun, "Allah bu mübarek günlerin hürmetine bu yolda mücadele veren güvenlik güçlerimizden razı olsun" diye konuştu. - MALATYA

Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Akçadağ'da Şehit Uzman Çavuş Aslan İçin Mevlit Okundu - Son Dakika


Advertisement