Ali Baba ve 7 Cüceler" Filminin İzmir Gösterimi - Son Dakika

Ali Baba ve 7 Cüceler" Filminin İzmir Gösterimi

14.11.2015 17:41
Ali Baba ve 7 Cüceler

Komedyen, oyuncu, senarist ve yönetmen Cem Yılmaz, yazıp yönettiği "Ali Baba ve 7 Cüceler" filminin İzmir gösterimine katıldı.

Komedyen, oyuncu, senarist ve yönetmen Cem Yılmaz, yazıp yönettiği "Ali Baba ve 7 Cüceler" filminin İzmir gösterimine katıldı.

Filmde rol alan Çetin Altay ve ağabeyi Can Yılmaz'ın da aralarında bulunduğu oyuncularla katıldığı Gaziemir'deki bir alışveriş merkezindeki gösterim öncesi seyircilere hitap eden Cem Yılmaz, esprileriyle güldürdü.

Yılmaz, seyircinin eğlenmesi amacıyla çektikleri filmin, amacına ulaşması dileğinde bulundu.

Cem Yılmaz'ın başrollerini Çetin Altay, Irina Ivkina ve Zafer Algöz ile paylaştığı filmin çekimleri, Bulgaristan'da tamamlandı.

"Ali Baba ve 7 Cüceler"in konusu şöyle:

"Başarısız geçen iş hayatlarının, yurtdışı seyahatiyle değişeceğini düşünen Şenay ve İlber, katıldıkları bahçecilik fuarında, yanlış kişilerle karşılaşıp beklemedikleri bir olayın tam ortasına düşer. Zengin olma hayalini bir başka bahara bırakan Şenay ve İlber, dünyayı tehdit eden bir güç ile karşı karşıya olduklarını kısa zamanda anlayarak, hem kendilerini hem de tüm insanlığı bu beladan kurtarmanın yollarını aramaya başlar."

Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Ali Baba ve 7 Cüceler' Filminin İzmir Gösterimi - Son Dakika


YORUMLAR
500

Son Dakika

Tıp dünyasının göz bebeği at nalı yengeci! Yemek yemeden 1 sene yaşıyor, mavi kanının litresi 15 bin dolar 17:31 Tıp dünyasının göz bebeği at nalı yengeci! Yemek yemeden 1 sene yaşıyor, mavi kanının litresi 15 bin dolar Renault'nun Slovenya fabrikası elektronik parça sıkıntısı sebebiyle 350 kişiyi işten çıkaracak 17:27 Renault'nun Slovenya fabrikası elektronik parça sıkıntısı sebebiyle 350 kişiyi işten çıkaracak Laf attığı gruptan dayak yiyeceğini fark edince 17:14 Laf attığı gruptan dayak yiyeceğini fark edince "Bunlar PKK'lı" diyerek çevreden yardım istedi
Kiralık oda ilanı için görüşmeye giden genç kız dehşeti yaşadı! İçeceğine ilaç katılıp gece boyunca tecavüz edilmiş 17:10 Kiralık oda ilanı için görüşmeye giden genç kız dehşeti yaşadı! İçeceğine ilaç katılıp gece boyunca tecavüz edilmiş Ebrar Karakurt, sosyal medyada içini döktü: Hayatım göründüğü kadar renkli değil 16:47 Ebrar Karakurt, sosyal medyada içini döktü: Hayatım göründüğü kadar renkli değil Defne Samyeli, Mustafa Sandal'a açtığı 1 liralık tazminat davasını kazanamadı 16:37 Defne Samyeli, Mustafa Sandal'a açtığı 1 liralık tazminat davasını kazanamadı
Sümeyye Erdoğan, kayınpederi Özdemir Bayraktar'ın tabutuna yaş dolu gözlerle baktı 15:16 Sümeyye Erdoğan, kayınpederi Özdemir Bayraktar'ın tabutuna yaş dolu gözlerle baktı İddianamede ortaya çıkan yeni detaylar: Baygın olduğu sırada Eda Nur'la zorla ilişkiye girdiler 14:35 İddianamede ortaya çıkan yeni detaylar: Baygın olduğu sırada Eda Nur'la zorla ilişkiye girdiler
Advertisement