Arızlı TOKİ İlköğretim Okulu Yöneticileri Başkan Doğan'ı Ziyaret Etti - Son Dakika
Yerel

Arızlı TOKİ İlköğretim Okulu Yöneticileri Başkan Doğan'ı Ziyaret Etti

Arızlı TOKİ İlköğretim Okulu Yöneticileri Başkan Doğan\'ı Ziyaret Etti

İzmit Arızlı TOKİ İlköğretim Okulu Müdürü Yalçın İlgün, Okul Aile Birliği yönetimi ile birlikte İzmit Belediye Başkanı Dr.

12.01.2012 15:03

İzmit Arızlı TOKİ İlköğretim Okulu Müdürü Yalçın İlgün, Okul Aile Birliği yönetimi ile birlikte İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan'ı ziyaret ettiler.

Okul Müdürü Yalçın İlgün, Okul Aile Birliği Başkanı Melike Karadeniz ve aile birliği yöneticileri Sevinç Ayçiçek ile Sediye Tok ziyarette bu yıl eğitim hayatına başlayan okulun ihtiyaçları konusunda Başkan Doğan'a bilgi verdiler. Başkan Doğan, görev alanı içersinde olmamasına rağmen gençlere ve çocuklara verdikleri önem nedeniyle okullara yardımcı olmaya çalıştıklarını belirterek, "Bugüne kadar bazı okullarımıza olanaklar ölçüsünde bir şeyler yapmaya çalıştık. Hizmet anlayışımızın temelini adaletli olmak oluşturuyor, o nedenle her kuruma eşit mesafeden bakarak öncelikleri belirlemeye çalışıyoruz. Arızlı TOKİ İlköğretim Okulu, bu yıl faaliyete geçen genç bir okulumuz. Birtakım eksikleri olması son derece doğaldır. Ama zaman içersinde bunlar tamamlanır. Umarım bu eğitim kurumunun çatısında nice başarılar elde edilir, kentimize, ülkemize faydalı olacak öğrenciler mezun verirsiniz" dedi.

Müdür İlgün ve okul aile birliği yöneticileri konukseverliği nedeniyle Doğan'a teşekkür etti. - KOCAELİ

Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Arızlı TOKİ İlköğretim Okulu Yöneticileri Başkan Doğan'ı Ziyaret Etti - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement