Atakum Belediyesi'nden Doğa Şenliği - Son Dakika

Atakum Belediyesi'nden Doğa Şenliği

29.06.2022 16:18
Atakum Belediyesi'nden Doğa Şenliği

Atakum Belediyesi, Atakum Kent Konseyi, Samsun Yamaç Paraşütü Spor Kulübü, Türkiye Oryantiring Federasyonu, Türkiye Ormancılar Derneği, Ekolojik Yaşam Bisiklet Derneği, Samsun Dağcılık Derneği iş birliğinde 2-3 Temmuz 2022 tarihleri arasında Kocadağ’da doğa şenliği düzenlenecek.

Atakum Belediyesi, Atakum Kent Konseyi, Samsun Yamaç Paraşütü Spor Kulübü, Türkiye Oryantiring Federasyonu, Türkiye Ormancılar Derneği, Ekolojik Yaşam Bisiklet Derneği, Samsun Dağcılık Derneği iş birliğinde 2-3 Temmuz 2022 tarihleri arasında Kocadağ'da doğa şenliği düzenlenecek.

"Atakum'un Yaylası Kocadağ, Şenliğe Yürüyelim" sloganıyla gerçekleştirilecek şenlik, yürüyüş, yamaç paraşütü, oryantiring gibi doğa sporlarının yanı sıra DJ eşliğinde konser, söyleşi programı ve fotoğraf yarışmasından oluşan bir dizi etkinliğe ev sahipliği yapacak.

DOĞASEVERLER İÇİN EĞLENCELİ PROGRAM

Kocadağ Şenliği'ne katılmak isteyen yurttaşlar için Atakum Belediyesi önünden 2 ve 3 Temmuz 2022 tarihlerinde saat 09.00'da ring aracı hareket edecek. Etkinlikler, doğa yürüyüşü için başlangıç noktası olarak belirlenen Taşkıranlar Çeşmesi alanında, saat 10.00'da başlayacak. Kocadağ Yaylası'nda yamaç paraşütü ve oryantiring sporu ile devam edecek şenlik programı kapsamında katılımcılar için kamp kurulacak. Doğa oyunlarının ve çevre temizliğinin yanı sıra saat 20.00 itibarıyla başlayacak DJ eşliğinde müzik etkinliği, doğaseverlere eğlenceli anlar yaşatacak. 3 Temmuz Pazar Günü saat 10.00'da başlayacak programda ise bisiklet turu, oryantiring, doğa sporları, yamaç paraşütü ve DJ eşliğinde müziğin yanı sıra çöp toplama etkinliği ile katılımcıların çektiği fotoğrafların değerlendirildiği yarışma ve söyleşi yer alacak. Şenlik, pazar günü 17.00'de sona erecek.

YORUMLAR
500
Tarlada üzerine direk düşen şahıs ağır yaralandı Tarlada üzerine direk düşen şahıs ağır yaralandı Samsun'da uyuşturucu operasyonunda bir kişi yakalandı Samsun'da uyuşturucu operasyonunda bir kişi yakalandı Anadolu Mektebi 10. yıl Edebiyat ve Kültür kampı Samsun'da başladı Anadolu Mektebi 10. yıl Edebiyat ve Kültür kampı Samsun'da başladı
Kaynak: ANKA

Son Dakika Yerel Atakum Belediyesi'nden Doğa Şenliği - Son Dakika

Bu haber ANKA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. ANKA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı ANKA kurumudur.

Advertisement