Aydın Büyükşehir Çocuklar İçin Film Gösterimlerine Devam Ediyor - Son Dakika

Aydın Büyükşehir Çocuklar İçin Film Gösterimlerine Devam Ediyor

11.08.2022 17:46
Aydın Büyükşehir Çocuklar İçin Film Gösterimlerine Devam Ediyor

Aydın Büyükşehir Belediyesi, dün akşam “Kral Şakir Oyun Zamanı” animasyon filminin gösterimini yaptı.

Aydın Büyükşehir Belediyesi, dün akşam "Kral Şakir Oyun Zamanı" animasyon filminin gösterimini yaptı.

Büyükşehir Belediyesi her çarşamba günü çocuklara özel film gösterimleri düzenlemeye devam ediyor. Dün akşam Tekstil Park'a konuk olan Buharkentli ve Kuyucaklılar, çocuklarıyla birlikte film izledi. Gösterimler; 17 Ağustos Çarşamba günü "Can Dostlar", 24 Ağustos Çarşamba günü ise "Kral Şakir Korsanlar Diyarı" filmleriyle devam edecek.  Her iki film de saat 21.00'de başlayacak.

Başkan Özlem Çerçioğlu, tüm Aydınlı çocukları aileleriyle birlikte film izlemeleri için Aydın Tekstil Park'a davet etti.

YORUMLAR
500
Aydın yerel haberleri... Aydın'da sosyal konut projesinin temel atma töreni 25 Ekim'de gerçekleştirilecek Aydın yerel haberleri... Aydın'da sosyal konut projesinin temel atma töreni 25 Ekim'de gerçekleştirilecek Aydın'da üzerlerinde uyuşturucu madde ele geçirilen 4 kişi gözaltına alındı Aydın'da üzerlerinde uyuşturucu madde ele geçirilen 4 kişi gözaltına alındı Kuşadası'nda geri itilen 48 düzensiz göçmen kurtarıldı Kuşadası'nda geri itilen 48 düzensiz göçmen kurtarıldı
Kaynak: ANKA

Son Dakika Yerel Aydın Büyükşehir Çocuklar İçin Film Gösterimlerine Devam Ediyor - Son Dakika

Bu haber ANKA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. ANKA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı ANKA kurumudur.

Advertisement