Aydın CHP Kadın Kolları Başkanı Saadet Kavasgil Açıklaması - Son Dakika

Aydın CHP Kadın Kolları Başkanı Saadet Kavasgil Açıklaması

11.01.2013 12:00
Aydın CHP Kadın Kolları Başkanı Saadet Kavasgil Açıklaması

Aydın CHP Kadın Kolları Başkanı Saadet Kavasgil, oy istemek için değil kendilerini anlatmak için çalıştıklarını söyledi.

Aydın CHP Kadın Kolları Başkanı Saadet Kavasgil, oy istemek için değil kendilerini anlatmak için çalıştıklarını söyledi.

Yönetim kurulu üyeleri ve ilçe kadın kolları başkanlarıyla Germencik ilçesine gelen Kavasgil, Belediye Başkanı Ahmet Yavaşoğlu'nu ziyaret etti.

Aydın'daki 17 ilçede çalışmaları yürüttüklerini ifade eden Kavasgil, "Bugün 4'üncü ilçemizde çalışmaları tamamlayacağız. İlçe çalışmaları bittikten sonra mahalle çalışmalarına başlayacağız. Daha sonra da sandık çalışmalarına gececeğiz. Amacımız CHP kadın kollarının birlikte, dayanışma içinde çalıştığını göstermek. Yaptığımız ziyaretlerde halkımızın sorunlarını da dinliyoruz. Şu aşamada oy istemek için değil kendimizi anlatmak için meydanlardayız" dedi.

Muhabir: Necip Uyanık/ Suat Deniz

Yayıncı: Tolga Albay - AYDIN

Kaynak: AA
YORUMLAR
500
Bitmeyen ıslah çalışması vatandaşı çileden çıkardı Bitmeyen ıslah çalışması vatandaşı çileden çıkardı Aydın'da bir koyda ceset bulundu Aydın'da bir koyda ceset bulundu Aydın'da hırsızlık yaptığı iddia edilen kişi gözaltına alındı Aydın'da hırsızlık yaptığı iddia edilen kişi gözaltına alındı

Son Dakika Yerel Aydın CHP Kadın Kolları Başkanı Saadet Kavasgil Açıklaması - Son Dakika

Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.

Advertisement