Aziziye'de Kadınlar Günü Jesti… - Son Dakika

Aziziye'de Kadınlar Günü Jesti…

08.03.2012 15:36
Aziziye'de Kadınlar Günü Jesti…

8 Mart Dünya Kadınlar günü dolayısıyla Aziziye Belediyesi ile AK Parti Aziziye İlçe Teşkilatı kadınları unutmadı.

8 Mart Dünya Kadınlar günü dolayısıyla Aziziye Belediyesi ile AK Parti Aziziye İlçe Teşkilatı kadınları unutmadı.

Aziziye Belediye Başkanvekili Mevlüt Coşkun, AK Parti İlçe Başkanı Ahmet Gül ve Kadın Kolları Başkanı Mualla Turan Saykal, belediyedeki bayan personeller ile mesleki eğitim kurslarını ziyaret ederek kadınlara çiçek verdiler.

Bayanların 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nü kutlayan Coşkun, aile kurumunun temel taşının kadın olduğunu ve toplumsal değerlerin oluşmasında kadınların önemli bir misyon üstlendiğini ifade etti.

Türk kadınının vatan savunmasında gösterdiği özveri ve fedakarlığın bugün de toplumun dinamizmi olduğunu vurgulayan Coşkun, kadınların her dönemde üstlendikleri görevleri layıkıyla yerine getirdiklerini kaydetti.

Mevlüt Coşkun, sağlıklı, mutlu ve huzurlu toplumun temel dayanağının kadınlar olduğunu da sözlerine ekledi.

AK Parti Aziziye İlçe Başkanı Ahmet Gül ise, başta şehit ve kahraman Mehmetçik anneleri olmak üzere tüm kadınların 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nü kutladı. - ERZURUM

Kaynak: İHA
YORUMLAR
500
Başkan Adem Çalkın'dan anlamlı yemek Başkan Adem Çalkın'dan anlamlı yemek AK Parti'li Baybatur'dan CHP'nin 'İkinci Yüzyıl Vizyonu'na sert eleştiri AK Parti'li Baybatur'dan CHP'nin 'İkinci Yüzyıl Vizyonu'na sert eleştiri AK Parti Milletvekili Erdoğan engellileri ziyaret etti AK Parti Milletvekili Erdoğan engellileri ziyaret etti

Son Dakika Yerel Aziziye'de Kadınlar Günü Jesti… - Son Dakika

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement