Berrak Tüzünataç ve Serenay Sarıkaya oy kullandı - Son Dakika
Yerel

Berrak Tüzünataç ve Serenay Sarıkaya oy kullandı

Berrak Tüzünataç ve Serenay Sarıkaya oy kullandı

Oyuncular Berrak Tüzünataç ve Serenay Sarıkaya, Beşiktaş Lütfü Banak İlkokulu'nda oy kullanarak seçimlere katıldı. Tüzünataç ve Sarıkaya, oy kullanma işlemi sonrası basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.

14.05.2023 13:49
Twitter'da Paylaş Facebook'da Paylaş WhatsApp'da Paylaş

Oyuncular Berrak Tüzünataç ve Serenay Sarıkaya, Beşiktaş Lütfü Banak İlkokulu'nda oylarını kullandı.

Cumhurbaşkanı ve 28. Dönem Milletvekilliği Genel Seçimlerinde İstanbul'da oy verme işlemine devam ediliyor. Oyuncular Berrak Tüzünataç ve Serenay Sarıkaya da oylarını kullanmak üzere Beşiktaş Lütfü Banak İlkokulu'na geldi. Tüzünataç, 1061 numaralı sandığa oyunu attı. Tüzünataç'ın ardından aynı okula gelen Serenay Sarıkaya da 1059 numaralı sandığa oyunu atarak teşekkür etti.

Oyunu kullandıktan sonra basın mensuplarına konuşan Tüzünataç, "Bütün kalbimle hem bizler hem gelecek nesiller için iyi bir sonuç olmasını diliyorum. Özellikle de en çok gelecek kuşaklar için bunu diliyorum. Biz de görevimizi yaptık. Şimdi sonuçları takip edeceğiz" dedi.

Serenay Sarıkaya ise, "Heyecanlıyız, bayağı bir sıra bekledim. Hepimiz için hayırlısı olsun. Hepimize iyi gelecek olan olsun" diye konuştu. - İSTANBUL

Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Berrak Tüzünataç ve Serenay Sarıkaya oy kullandı - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement