Beyoğlu'ndaki Cinayet - Son Dakika

Beyoğlu'ndaki Cinayet

25.01.2012 14:21
Beyoğlu'ndaki Cinayet

Beyoğlu'nda geçen ay çocuklarını sakladığını öne sürdüğü kişiyi öldüren zanlı yakalandı.(74) 19 Aralık 2011 tarihinde evinde bıçaklanarak öldürülmesi olayına ilişkin aranan Hacı Ali K.(42) Şişli'de yakalandı.

Beyoğlu'nda geçen ay çocuklarını sakladığını öne sürdüğü kişiyi öldüren zanlı yakalandı.

Kaptanpaşa Mahallesi Büyükaltaybaşı Sokak 33 numarada oturan Arif Bektaş'ın

(74) 19 Aralık 2011 tarihinde evinde bıçaklanarak öldürülmesi olayına ilişkin aranan Hacı Ali K. (42) Şişli'de yakalandı.

Hacı Ali K'nın, emniyetteki ifadesinde, 1997 yılında boşandığı eşinden olan 4 çocuğunun, eski baldızının komşusu Arif Bektaş'ın evinde olduğunu öğrendiğini ve defalarca çocuklarını görmek için bu eve gittiğini anlattığı öğrenildi.

Zanlının, olay tarihinde de Arif Bektaş ile çocuklarını kendisine göstermediği gerekçesiyle tartıştığını, daha sonra da bıçakladığını söylediği belirtildi.

Oğlunu çatal ile yaraladığı gerekçesiyle emniyette kaydı da bulunan Hacı Ali K, Asayiş Şube Müdürlüğündeki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi.

- İSTANBUL

Kaynak: AA
YORUMLAR
500
Sırp çete liderinin öldürülmesine ilişkin davasında 2 sanığa tahliye Sırp çete liderinin öldürülmesine ilişkin davasında 2 sanığa tahliye Sırp çete liderinin öldürülmesine ilişkin davasında 2 sanığa tahliye Sırp çete liderinin öldürülmesine ilişkin davasında 2 sanığa tahliye Evde sabun paketleme ilanından para kazanmak isterken 52 bin lira dolandırıldı Evde sabun paketleme ilanından para kazanmak isterken 52 bin lira dolandırıldı

Son Dakika Yerel Beyoğlu'ndaki Cinayet - Son Dakika


Advertisement