Bismil Kaymakamı Başıbüyük, İncelemelerde Bulundu - Son Dakika

Bismil Kaymakamı Başıbüyük, İncelemelerde Bulundu

21.10.2011 14:41
Bismil Kaymakamı Başıbüyük, İncelemelerde Bulundu

Bismil Kaymakamı Harun Başıbüyük, yapımı devam devlet hastanesinde incelemelerde bulundu.

Bismil Kaymakamı Harun Başıbüyük, yapımı devam devlet hastanesinde incelemelerde bulundu.

Başıbüyük, Tepe Belediye Başkanı Ahmet Çelebi, Bismil Devlet Hastanesi Başhekimi Vefik Çelebi ve İlçe Milli Eğitim Müdür Vekili Aslan Özdemir ile Tepe Beldesinde yapımı devam eden 25 yataklı Devlet Hastanesi ve Tepe Lisesi'nde incelemelerde bulunarak ilgililerden bilgi aldı.

İncelemeleri sırasında gördüğü eksikliklerin giderilmesi için yüklenici firma temsilcilerine talimat veren Başıbüyük, daha sonra Tepe Lisesi'ne geçti.

Başıbüyük burada Okul Müdürü Rahmi Özalp'den okul bilgi aldı.

- DİYARBAKIR

YORUMLAR
500
Ahlat Kaymakamı Dağ, cami inşaatında incelemelerde bulundu Ahlat Kaymakamı Dağ, cami inşaatında incelemelerde bulundu Bakan Karaismailoğlu, havadan incelemelerde bulundu Bakan Karaismailoğlu, havadan incelemelerde bulundu Son dakika: Bakan Karaismailoğlu selden etkilenen Düzce'de incelemelerde bulundu Son dakika: Bakan Karaismailoğlu selden etkilenen Düzce'de incelemelerde bulundu
Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Bismil Kaymakamı Başıbüyük, İncelemelerde Bulundu - Son Dakika

Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.

Advertisement