Bolca Hindi Libya Fuarı'na Katıldı - Son Dakika

Bolca Hindi Libya Fuarı'na Katıldı

10.04.2012 14:15
Bolca Hindi Libya Fuarı'na Katıldı

Türkiye'nin ilk hindi eti üreticisi olan Bolca Hindi, Libya'nın Trablus kentinde yapılan 40.Tripoli Genel Ticaret ve Sanayi Ürünleri Fuarı'na katıldı.

Türkiye'nin ilk hindi eti üreticisi olan Bolca Hindi, Libya'nın Trablus kentinde yapılan 40. Tripoli Genel Ticaret ve Sanayi Ürünleri Fuarı'na katıldı.

Libya'nın en büyük ve prestijli 40. Tripoli Genel Ticaret ve Sanayi Ürünleri Fuarı Trablus'ta yapıldı. Dünyadaki gelişmeleri yakından takip eden Bolca Hindi firması, gerekli ikili görüşmeleri yapmak üzere 20 Türk firmasının katılmış olduğu fuara katıldı. Fuarın resmi açılışını Libya Başbakanı Abdurrahim El Keib ve Türkiye Cumhuriyeti Trablus Büyükelçisi Ali Kemal Aydın beraber yaptılar. Açılışın ardından bütün tük firmalarının stantlarını gezen heyet, firmalar hakkında bilgiler aldı. Türkiye ulusal katılım organizasyonu ve Orta Anadolu İhracatçılar Birliği tarafından desteklenerek düzenlenen Trablus Fuarı'na yoğun bir katılım gözlendi.

Afrika'ya ihracat yapan ve Libya'nın da Afrika'ya açılmak için önemli bir kapı konumunda bulunmasını göz önünde bulunduran Bolca Hindi Firması, fuarda ikili ilişkilerini güçlendirdi. - BOLU

Kaynak: İHA
YORUMLAR
500

Son Dakika Yerel Bolca Hindi Libya Fuarı'na Katıldı - Son Dakika

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement