Bucak Belediyesi'nden Muhtarlara Bilgisayar - Son Dakika
Yerel

Bucak Belediyesi'nden Muhtarlara Bilgisayar

Bucak Belediyesi\'nden Muhtarlara Bilgisayar

Burdur’un Bucak Belediyesi, vatandaşların daha iyi hizmet alması amacıyla muhtarlara bilgisayar dağıttı.

06.05.2016 11:57

Burdur'un Bucak Belediyesi, vatandaşların daha iyi hizmet alması amacıyla muhtarlara bilgisayar dağıttı.

Muhtarlıkların daha sağlıklı hizmet verebilmesi için teknolojik altyapı desteği sağlayan Bucak Belediyesi, gelen talepler üzerinde 20 mahalle muhtarına, bilgisayar dağıttı. Gerçekleştirilen törende, muhtarlara bilgisayarları Bucak Belediye Başkanı Süleyman Mutlu tarafından teslim edildi.

Bucak Belediyesi'nin kentin her köşesine hizmetlerini taşıdığını anlatan Başkan Mutlu, "Muhtarlarımızdan gelen talepler doğrultusunda, muhtarlıklara teknoloji desteğimize devam ediyoruz. Muhtarlarımızın hizmetlerini en iyi şekilde vermeleri için elimizden geleni yapıyoruz. Yakın zamanda da Bucak'ta muhtar evlerini faaliyete geçireceğiz. Bucak Belediyesi olarak ayrım yapmadan Bucak'ta hizmetin en güzel şekilde akması, kentin her zaman olduğu gibi yine önde olması ve dünya şehirleri içinde özelliklerini ve birikimlerini ortaya koyması için gayret sarf ediyoruz" dedi.

Bucak'ı geleceğe taşıyacak çalışmaların yapıldığını anlatan Mutlu, "tüm mahalle muhtarlarımızla ortak çalışma içindeyiz. En az kaynaklarla en güzel projeleri gerçekleştiriyoruz. Bucak'ta her taraf şantiye görünümünde. Tüm mahallelerin ihtiyaçlarının giderilmesi ve kentin çağdaş bir hale gelmesi için büyük hamleler yaptık, proje sayımız 100'ü buldu. Bucak, birçok konuda örnek." - BURDUR

Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Bucak Belediyesi'nden Muhtarlara Bilgisayar - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement