Çan'da Kooperatif Hizmet Binası Açıldı - Son Dakika
Yerel

Çan'da Kooperatif Hizmet Binası Açıldı

Çan\'da Kooperatif Hizmet Binası Açıldı

Çanakkale’nin Çan ilçesinde, Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi hizmet binası ve Nizamettin Kaya Konferans Salonu törenle açıldı.

15.02.2015 14:31

Çanakkale'nin Çan ilçesinde, Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi hizmet binası ve Nizamettin Kaya Konferans Salonu törenle açıldı.

Hizmet Binası ve Nizamettin Kaya Konferans Salonu açılışına AK Parti Çanakkale Milletvekili İsmail Kaşdemir, AK Parti Çanakkale eski Milletvekili Müjdat Kuşku, Kaymakam Nurettin Kakillioğlu, Belediye Başkanı Dr. Abdurrahman Kuzu, İlçe Milli Eğitim Müdürü Osman Özkan, İlçe Müftüsü Ali Osman Bayrak, AK Partili İl Genel Meclisi üyeleri, AK Parti ve MHP'li Belediye Meclisi üyeleri, AK Parti eski İl Başkanı Muzaffer Kutlu, CHP İlçe Başkanı İmalettin Meriç, CHP Çanakkale Milletvekili aday adayı Bülent Öz, MHP İlçe Başkanı Zeki Yılmaz, Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifleri Çanakkale Bölge Birliği Başkanı İbrahim Ejder, çevre ilçelerin kooperatif başkan ve yöneticileri, sivil toplum kuruluşlarının başkan ve yöneticileriyle kooperatif ortakları katıldı. Açılışta bir konuşma yapan Kooperatif Başkanı Davut Tekne "Temel amacımız, ekonomik gelişme ve ilerleme sonucunda esnafımızın büyüyüp gelişmesini sağlayacak gelir kaynaklarını arttırmak, finans desteği sağlamak, sivil toplum değerlerine bağlı toplumsal sorumluluk gereği sosyal hayata katkı yapmak, insanlarımızın refah ve mutluluğunu artırmaktır" dedi. Başkan Tekne hizmet binasının yapımında emeğini geçenlere teşekkür etti. Tekne'nin konuşmasının sonra Müftü Ali Osman Bayrak dua ettirdi, ardından Kooperatif Hizmet Binası ve Nizamettin Kaya Konferans Salonu'nun açılışında AK Parti Milletvekili İsmail Kaşdemir, Kaymakam Nurettin Kakillioğlu, Belediye Başkanı Dr.Abdurrahman Kuzu, Kooperatif Başkanı Davut Tekne birlikte kurdeleyi kestiler. - ÇANAKKALE

Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Çan'da Kooperatif Hizmet Binası Açıldı - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement