Canik Belediye Meclisi Yılın İlk Toplantısını Yaptı - Son Dakika

Canik Belediye Meclisi Yılın İlk Toplantısını Yaptı

02.01.2012 15:40
Canik Belediye Meclisi Yılın İlk Toplantısını Yaptı

Canik Belediye Meclisi, 2012 yılının ilk toplantısını gerçekleştirdi.

Canik Belediye Meclisi, 2012 yılının ilk toplantısını gerçekleştirdi.

Canik Belediye Başkanı Osman Genç başkanlığında toplanan mecliste, gündem maddeleri görüşüldü.

Toplantıda konuşan Genç, Fransa'nın Ermeni iddialarına ilişkin aldığı karın doğru olmadığını belirterek, "Ermeni soykırımı iddiasını inkar edenlerin para ve hapis cezası almasını öngören kanunu onaylayan Fransa Meclisi'ni kınıyorum. Rönesans gibi bir devrimin yaşandığı Fransa'ya bu karar yakışmadı. Tarihi ancak tarihçiler yazar" diye konuştu.

Meclis olarak uyumlu bir şekilde çalışarak 2011 yılında güzel işler yaptıklarını belirten Genç, "Hizmet için buradayız. Onun için sorumluluğumuz çok fazla. Canik'te güzel şeyler oluyorsa bunda hepimizin payı var. Bundan sonra da uyum içerisinde Canik için çalışacağız. Yapılmakta olan ve yapılacak olan yeni yatırımlarla 2012 yılı Canik'in yılı olacak" dedi.

- SAMSUN

YORUMLAR
500
30 yılın ardından ilk kadın isim! Fransa'nın yeni Başbakanı Elisabeth Borne oldu 30 yılın ardından ilk kadın isim! Fransa'nın yeni Başbakanı Elisabeth Borne oldu Fransa'da yeni Başbakanı Borne'u Macron döneminin kronik sorunları bekliyor Fransa'da yeni Başbakanı Borne'u Macron döneminin kronik sorunları bekliyor Türkiye, Gymnasiade 2022'nin ilk gününde atletizmde 2 bronz madalya kazandı Türkiye, Gymnasiade 2022'nin ilk gününde atletizmde 2 bronz madalya kazandı

Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Canik Belediye Meclisi Yılın İlk Toplantısını Yaptı - Son Dakika


Advertisement