Çankaya Belediyesi'nin Sokak Hayvanlarını Sahiplendirme Portalı, Ziyaretçilerini Bekliyor - Son Dakika

Çankaya Belediyesi'nin Sokak Hayvanlarını Sahiplendirme Portalı, Ziyaretçilerini Bekliyor

28.06.2022 12:32
Çankaya Belediyesi'nin Sokak Hayvanlarını Sahiplendirme Portalı, Ziyaretçilerini Bekliyor

Çankaya Belediyesi’nin, sokak hayvanlarını sahiplendirmek için oluşturduğu portal, ziyaretçilerini bekliyor.

Çankaya Belediyesi'nin, sokak hayvanlarını sahiplendirmek için oluşturduğu portal, ziyaretçilerini bekliyor.

Sokak hayvanlarına yönelik hayata geçirilen projeyle "satın alma, sahiplen" düşüncesini yaygınlaştırmaya çalışan Çankaya Belediyesi, sahiplendirme portalı olarak kurduğu https://sansli.cankaya.bel.tr/ adresi üzerinden hayvanlara sıcak bir yuva bulmayı amaçlıyor.

Sahiplendirme portalında, her bir sokak hayvanı için ayrı bir sayfa bulunuyor. Hayvanların farklı fotoğraflarının da yer aldığı bilgi panelinde; ırk, yaş, cinsiyet, kilo, renk bilgileri veriliyor, hayvanların hikayeleri okunabiliyor. Portalda, sahiplendirilerek yeni yuvasına kavuşan sokak hayvanlarının mutluluğuna da yer veriliyor. Bugüne kadar, 21 sokak hayvanı, https://sansli.cankaya.bel.tr/ adresi üzerinden yuvasına kavuşturuldu.

YORUMLAR
500
Çankayalılar, Birlik Aşuresi'nde Buluşacak Çankayalılar, Birlik Aşuresi'nde Buluşacak Çankaya Belediyesi, Bademlidere Kent Ormanı Projesinde Çalışmaları Hızlandırdı Çankaya Belediyesi, Bademlidere Kent Ormanı Projesinde Çalışmaları Hızlandırdı Çankaya'da 'Açık Hava Sinema Günleri' Devam Ediyor Çankaya'da 'Açık Hava Sinema Günleri' Devam Ediyor
Kaynak: ANKA

Son Dakika Yerel Çankaya Belediyesi'nin Sokak Hayvanlarını Sahiplendirme Portalı, Ziyaretçilerini Bekliyor - Son Dakika

Bu haber ANKA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. ANKA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı ANKA kurumudur.

Advertisement