Ceyhan'da Köy Şenlikleri Sürüyor - Son Dakika

Ceyhan'da Köy Şenlikleri Sürüyor

28.06.2022 12:11

Adana Ceyhan’da gelenekselleşen köy şenlikleri ile ilçe halkını bir araya getiren Ceyhan Belediyesi, bu yılki şenlikleri Üçdut Yeşilova köyünde başlattı.

Adana Ceyhan'da gelenekselleşen köy şenlikleri ile ilçe halkını bir araya getiren Ceyhan Belediyesi, bu yılki şenlikleri Üçdut Yeşilova köyünde başlattı.

Yaz akşamlarının ilk köy şenliğinde Ceyhanlı sanatçı Sergen ile Hasan Emre Ağmaz, şarkılarını köy sakinleri için seslendirdi.

Şenliklerin yaz boyunca devam edeceğini belirten Ceyhan Belediye Başkanı Hülya Erdem, katılım sağlayan tüm hemşehrilerine ve sahne alan sanatçılara teşekkür etti. Başkan Erdem, "Ceyhan'da rutin belediyecilik hizmetleri dışında vatandaşlarımızı stresten uzaklaştırmak, güzel anlar yaşamasını sağlamak için kültür-sanat etkinliklerimizi, şenliklerimizi sürdüreceğiz. Yüreğimizi bir etmeye devam edeceğiz" dedi.

Şenliklerin diğer köylerde de devam edeceğini dile getiren Başkan Erdem, kadınların köydeki park alanının genişletilmesi yönündeki taleplerini de yerine getireceğinin sözünü verdi.

Başkan Hülya Erdem, konser sonunda sanatçılara ve müzisyenlere çiçek takdim etti.

YORUMLAR
500
Adana'da sulama kanalına düşen çocuk boğuldu Adana'da sulama kanalına düşen çocuk boğuldu Kapatılan petrol kuyusunda 1911 yılında arama yapıldığı Osmanlı arşivinden çıktı Kapatılan petrol kuyusunda 1911 yılında arama yapıldığı Osmanlı arşivinden çıktı Tabancayı temizlerken kazara kendini vurdu Tabancayı temizlerken kazara kendini vurdu
Kaynak: ANKA

Son Dakika Yerel Ceyhan'da Köy Şenlikleri Sürüyor - Son Dakika

Bu haber ANKA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. ANKA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı ANKA kurumudur.

Advertisement