Ceza İnfaz Kurumu Personeller Arası Halı Saha Turnuvası Sona Erdi - Son Dakika
Yerel

Ceza İnfaz Kurumu Personeller Arası Halı Saha Turnuvası Sona Erdi

Ceza İnfaz Kurumu Personeller Arası Halı Saha Turnuvası Sona Erdi

Bilecik M Tipi Kapalı ve Açık Ceza İnfaz Kurumu ‘Personel Halı Saha Turnuvası’ sona erdi.

08.01.2016 11:59

Bilecik M Tipi Kapalı ve Açık Ceza İnfaz Kurumu 'Personel Halı Saha Turnuvası' sona erdi.

Bilecik M Tipi Kapalı ve Açık Ceza İnfaz Kurumu, sosyal ve kültürel faaliyetler kapsamında kurum personeline yönelik etkinlikler çerçevesinde kurum personeli arasında halı saha turnuvası düzenledi. 2 grup ve 8 takımın katıldığı turnuva final müsabakası ile sona erdi. Final maçının ardından turnuvada ilk üçe giren takımlara kupa takdimi Bilecik Cumhuriyet Başsavcısı Bekir Şahiner, Cumhuriyet Savcısı Murat Ağaoğlu, Bilecik M Tipi Kapalı Ceza Evi Müdürü Mustafa Şen yaptı.

Kupa töreninde konuşan Kurum Müdürü Mustafa Şen, zevkli mücadelecinin yaşandığı bir turnuva gerçekleştiğini belirterek, "Ceza İnfaz Kurumlarında görev yapan tüm personellerin birlik ve beraberlik içinde olmaları, bir araya gelerek bu tür etkinliklere katılmaları, sevgi ve sevinçlerini paylaşmaları gurur vericidir. Bu tür faaliyetlerin personellerin moral ve motivasyon açısından, bir nebzede olsa stresli ortamdan uzak kalmalarını sağlayarak çok önemli olduğunu vurgulamıştır. Turnuvaya katılan tüm kurum personellerine ve desteklerini hiçbir zaman kurumdan esirgemeyen başta Cumhuriyet Başsavcımız Sayın Bekir Şahiner'e ve Ceza İnfaz Kurumundan sorumlu Cumhuriyet Savcımız Sayın Murat Ağaoğlu'na katılım ve destekleri teşekkür ederim" dedi.

Kupa töreni sonrası Cumhuriyet Başsavcısı Bekir Şahiner, Cumhuriyet Savcısı Murat Ağaoğlu, Bilecik M Tipi Kapalı Ceza Evi Müdürü Mustafa Şen, personel çiğ köfte ikramında bulundular. - BİLECİK

Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Ceza İnfaz Kurumu Personeller Arası Halı Saha Turnuvası Sona Erdi - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement