CHP Adayları İstişare Toplantısında Buluştu - Son Dakika
Yerel

CHP Adayları İstişare Toplantısında Buluştu

CHP Adayları İstişare Toplantısında Buluştu

Adana'da CHP belediye başkan adayları, ilçe başkanları ve il başkanı ile bir araya gelerek 30 Mart’ta yapılacak olan seçimler için hem istişare hem de strateji toplantısı yaptı.

22.01.2014 14:59
Twitter'da Paylaş Facebook'da Paylaş WhatsApp'da Paylaş

Adana'da CHP belediye başkan adayları, ilçe başkanları ve il başkanı ile bir araya gelerek 30 Mart'ta yapılacak olan seçimler için hem istişare hem de strateji toplantısı yaptı.

Mart ayında yapılacak belediye başkanlığı seçimlerinde yürütülecek kampanya ve çalışmaların belirlenmesi için belediye başkan adayları, Yıldıray Arıkan, Zeydan Karalar, Orhan Bayram, Soner Çetin ile Cumali Yakan ve ilçe başkanları, Adana İl Başkanı Orhan Sümer başkanlığında toplandı.

Belediye başkanlığı seçimlerine kısa bir süre kaldığını belirten Adana Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Yıldıray Arıkan, "Seçim stratejimizi belirlemek üzere tüm adaylarla birlikte bir araya geldik. Başta teşkilatımız olmak üzere il ve ilçe başkanlarımızla ve adaylarımızla toplumumuzun her kesiminden oy alarak hep birlikte bu seçimi kazanmak istiyoruz" dedi.

Arıkan, ayrıca tüm belediye başkan adaylarıyla el ele vererek seçim çalışmalarını ve kampanyalarını birlikte yürüteceklerini söyledi. - ADANA

Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel CHP Adayları İstişare Toplantısında Buluştu - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement