CHP Aydın Milletvekili Tezcan: "Hiçbir Parti Ayrımı Yapmaksızın Aydın'ın Tüm Milletvekilleri ile Bir Araya Gelip Çeşitli Toplantılar Yapıyoruz" - Son Dakika
Yerel

CHP Aydın Milletvekili Tezcan: "Hiçbir Parti Ayrımı Yapmaksızın Aydın'ın Tüm Milletvekilleri ile Bir Araya Gelip Çeşitli Toplantılar Yapıyoruz"

CHP Aydın Milletvekili Tezcan: "Hiçbir Parti Ayrımı Yapmaksızın Aydın\'ın Tüm Milletvekilleri ile Bir Araya Gelip Çeşitli Toplantılar Yapıyoruz"

CHP Aydın Milletvekili Bülent Tezcan, "Hiçbir parti ayrımı yapmaksızın Aydın'ın tüm milletvekilleri ile bir araya gelip çeşitli toplantılar yapıyoruz" dedi.

03.01.2012 11:07
Twitter'da Paylaş Facebook'da Paylaş WhatsApp'da Paylaş

CHP Aydın Milletvekili Bülent Tezcan, "Hiçbir parti ayrımı yapmaksızın Aydın'ın tüm milletvekilleri ile bir araya gelip çeşitli toplantılar yapıyoruz" dedi.

Nazilli İşçi Emeklileri Cemiyetini ziyaret eden Tezcan, sivil toplum örgütleri ve meslek oda temsilcileriyle seçim sürecinde sık sık bir araya geldiklerini, seçim sonrasında da bunu sürdürmeye söz verdiklerini belirtti.

Verdikleri söz nedeniyle Aydın'ın tüm ilçelerini gezdiklerini kaydeden Tezcan, şunları ifade etti:

"Aydın'ın sorunları hepimizin ortak sorunu. Bunun içinde biz Aydın ili ve ilçelerimiz için hiçbir parti ayrımı yapmaksızın Aydın'ın tüm milletvekilleri ile bir araya gelip çeşitli toplantılar yapıyoruz. Aydın'ın ortak sorunlarını çözme konusunda temaslarda bulunuyoruz. Bundan sonraki süreçte de aynı anlayışla çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Şunun bilinmesini istiyorum, gerek Aydın gerek Nazilli ve gerekse diğer tüm ilçelerimizdeki sorunlar ile ilgili olarak Ankara'da çözülmesi gereken sorunları hiç bir parti farkı aramaksızın çözmeye, ilgilenmeye hazırım."

Nazilli'nin bölgenin parlayan yıldızı olduğunu bildiren Tezcan, Nazilli'nin ekonomik, sosyal, yatırım olarak ne kadar iyi tanıtılırsa bundan herkesin faydalanacağını dile getirdi.

- AYDIN

Kaynak: AA

Son Dakika Yerel CHP Aydın Milletvekili Tezcan: 'Hiçbir Parti Ayrımı Yapmaksızın Aydın'ın Tüm Milletvekilleri ile Bir Araya Gelip Çeşitli Toplantılar Yapıyoruz' - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement