CHP Erzurum'da Kur'an-ı Kerim dağıttı, vatandaşlar birbirleriyle yarıştı - Son Dakika

CHP Erzurum'da Kur'an-ı Kerim dağıttı, vatandaşlar birbirleriyle yarıştı

26.01.2023 17:46

CHP Erzurum'da Kur'an-ı Kerim dağıttı, vatandaşlar birbirleriyle yarıştıı Kerim'in yakılmasına tepki olarak CHP Erzurum İl Başkanı Suat Dülger, Lala Paşa Cami önünde vatandaşlara Kur'an-ı Kerim dağıttı.

CHP Erzurum'da Kur'an-ı Kerim dağıttı, vatandaşlar birbirleriyle yarıştı

ERZURUM İsveç'te Kuran-ı Kerim'in yakılmasına tepki olarak CHP Erzurum İl Başkanı Suat Dülger, Lala Paşa Cami önünde vatandaşlara Kur'an-ı Kerim dağıttı. Vatandaşlar Kur'an-ı Kerim alabilmek için adeta birbirleriyle yarıştı.

İsveç'te Türkiye'nin Stockholm Büyükelçiliği önünde Rasmus Paludan isimli politikacı, Kur'an-ı Kerim yakarak büyük tepkilere yol açmıştı. Bu durumu kınamak isteyen Cumhuriyet Halk Partisi Erzurum İl Başkanı Suat Dülger de Lala Paşa Cami önünde Kur'an-ı Kerim ve kandil simidi dağıttı. Bazı vatandaşlar Kur'an-ı Kerim alabilmek için adeta birbiriyle yarıştı. Bir açıklama yapan Başkan Dülger, Kur'an-i Kerim'e yönelik saldırıyı kınadıklarını ifade etti.

Kaynak: İHA
YORUMLAR
500
Erzurum'da bir kişi iş yerinde ölü bulundu Erzurum'da bir kişi iş yerinde ölü bulundu Erzurum'da bir kişi iş yerinde ölü bulundu Erzurum'da bir kişi iş yerinde ölü bulundu Çocukların biber gazlı oyunu cami cemaatini namazından etti, imam teravih namazını tamamlayamadı Çocukların biber gazlı oyunu cami cemaatini namazından etti, imam teravih namazını tamamlayamadı

Son Dakika Yerel CHP Erzurum'da Kur'an-ı Kerim dağıttı, vatandaşlar birbirleriyle yarıştı - Son Dakika


Advertisement