CHP'nin Fethiye Adayı Keramettin Yılmaz Oldu - Son Dakika
Yerel

CHP'nin Fethiye Adayı Keramettin Yılmaz Oldu

CHP\'nin Fethiye Adayı Keramettin Yılmaz Oldu

CHP, Fethiye Belediye Başkan Adayı olarak 10 yıldır Ölüdeniz Belediye Başkanlığını yürüten Keramettin Yılmaz'ı gösterdi.

23.12.2013 16:53  Güncelleme: 16:50

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP), Fethiye Belediye Başkan Adayı olarak 10 yıldır Ölüdeniz Belediye Başkanlığını yürüten Keramettin Yılmaz'ı gösterdi.

Ölüdeniz Belediye Başkanı Keramettin Yılmaz, CHP ilçe binasında başta İlçe Başkanı Emrah Doğu ve yönetim kurulu üyeleriyle birlikte atama tebriklerini kabul etti. Keramettin Yılmaz'ın 28 Ocak Cumartesi günü saat 14.00'de Fethiye Belediyesi Kültür Merkezi Salonunda geniş katılımlı bir toplantı ile Fethiye Belediye Başkan adaylığı duyurusunu yapacağı belirtildi.

Fethiye Belediye Başkan Adayı olmasında destek olan, sahip çıkan partili partisiz herkese teşekkür eden Keramettin Yılmaz, "Benim dışımda CHP'den Mete Atay ve Tuğrul Yılmaz ağabeylerimde adaydı.Onlar da benim kadar başarılı olacak arkadaşlarımızdı.Parti meclisimiz dün beni bir adım önde görerek Fethiye Belediye Başkanlığına atadı.Atama anından itibaren pek çok sevinç telefonları aldım.Şu anda çok sorumlu olduğumu hissediyorum.Hayırlı uğurlu olsun. 10 yıldır görev yaparken kapımız her zaman açık oldu. Bize herkes her zaman ulaşabildi.Seçimi 30 Martta kazandıktan itibaren parti ceketimizi çıkarıp herkesle kırk yıllık arkadaş gibi karşılayacağım.Kimseyle aramızda kırgınlık diye bir şey yok. Dün saat 20.44'te adaylığım onaylandı. O saatlerde biraz bilgi kirliliği vardı.Şimdi birlik ve beraberlik günüdür" dedi.

Karaçulha Belediye Başkanı Yusuf Çaylı'nın AK Parti'den Fethiye Belediye Başkan aday adaylığından çekildiğinin ve kendilerine katılması gibi bir durumun olup olmadığının hatırlatılması üzerine Keramettin Yılmaz, "Bu örgütün işi. Ben şimdi sizden duyuyorum" şeklinde cevap verdi.

"CHP DE KAVGA YOK"

CHP Fethiye İlçe Başkanı Emrah Doğu da, Fethiye Belediye Başkan Adayı olarak CHP Parti Meclisinin Ölüdeniz Belediye Başkanı Keramettin Yılmazı görevlendirdiğini bildirerek "İl başkanlığımızdan bu konudaki yazı elimize ulaştı.2014 Belediye seçimlerinde CHP ailesi kırılmadan,darılmadan sokağın da desteğini alarak Fethiye Belediye Başkanlığı seçimlerini kazanacaktır.CHP 'de kavga var diyerek belediye başkanlığı seçimini kazanmamızı kimse engelleyemeyecektir .Fethiye Belediyesi Kültür Merkezinde Cumartesi günü saat 14.00'te geniş katılımlı bir tanıtım toplantısı yapacağız. Türkiye'nin çağdaş demokrasi olmasını isteyen Atatürk ilke ve inkılaplarına bağlı herkesi aday tanıtım toplantımıza bekliyoruz" dedi. - MUĞLA

Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel CHP'nin Fethiye Adayı Keramettin Yılmaz Oldu - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement