Çiğli'de Manuş Baba ve Selçuk Balcı Rüzgarı Esecek - Son Dakika
Yerel

Çiğli'de Manuş Baba ve Selçuk Balcı Rüzgarı Esecek

Çiğli\'de Manuş Baba ve Selçuk Balcı Rüzgarı Esecek

Çiğli Belediyesi, 11-12 Kasım 2022 tarihlerinde düzenleyeceği kültürel etkinlikler ile sanat camiasının birbirinden değerli isimlerine ev sahipliği yapacak.

11.11.2022 14:34  Güncelleme: 14:42

Çiğli Belediyesi, 11-12 Kasım 2022 tarihlerinde düzenleyeceği kültürel etkinlikler ile sanat camiasının birbirinden değerli isimlerine ev sahipliği yapacak.

Çiğli Belediyesi, 11 Kasım Cuma günü Türk Müziği'nin beğeniyle dinlenen ismi Manuş Baba'nın sahne alacağı konsere ev sahipliği yapacak. Balatçık Mahallesi'nde gerçekleştirilecek konser, saat 20.00'de başlayacak ve ücretsiz olacak. Serhan Asker'in sunuculuğunu yaptığı Görkemli Hatıralar programının bu haftaki bölümü ise 12 Kasım Cumartesi günü Çiğli Belediyesi Astronomi Havacılık ve Uzay Kampüsünde gerçekleştirilecek. Çiğli Belediye Başkanı Utku Gümrükçü ile halk müziğinin sevilen ismi Selçuk Balcı'nın konuk olacağı program saat 10.00'da başlayacak.

BAŞKAN GÜMRÜKÇÜ: "COŞKUMUZA EŞLİK ETMEYE BEKLİYORUZ"

Etkinliklerle ilgili açıklamalarda bulunan Çiğli Belediye Başkanı Utku Gümrükçü, "Kültür sanat etkinliklerimiz hız kesmeden devam ediyor. Pinhani'nin ardından Türk Müziğinin bir başka değerli ismi Manuş Baba ile gençlerimizi buluşturacağız. Daha sonra Serhan Asker'in sunuculuğunda ekranların ilgiyle izlenen programı Görkemli Hatıralar'a ev sahipliği yapacağız. Halk Müziğinin usta ismi Selçuk Balcı, konuk olarak yer alacağı programda birbirinden güzel eserleri Çiğlililer için seslendirecek. Her yaştan vatandaşımızla birlikte müziğin keyfini doyasıya yaşayacağız. İzmirli müzikseverleri coşkumuza ortak olmaya bekliyoruz" dedi.

Kaynak: ANKA

Son Dakika Yerel Çiğli'de Manuş Baba ve Selçuk Balcı Rüzgarı Esecek - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement